Home / Короткий огляд подій / СОКАЛЬ – З КОСМОСУ

СОКАЛЬ – З КОСМОСУ

Перший в Україні супермаркет космічних знімків – компанія ТВІС – повідомляє, що в Україну надійшли супутникові знімки міста Сокаль  високої роздільної здатності 50 смпіксель.

20 квітня 2009 року з висоти 450 км супутник WorldView-1 сфотографував Сокаль. Зйомка  міста  представляє собою чорно-біле зображення. З космосу  знімки  надходять з високоточною географічною прив’язкою, тому їх можна розглядати як готову супутникову карту масштабу 1: 5000 (в 1 см-50м)
 

Запущений  у 2007 році  супутник WorldView-1 – є одним з флагманів американського супутникового оператора DigitalGlobe. За добу WorldView-1 фотографує близько 750 тисяч квадратних кілометрів поверхні землі.

Тепер мешканці і гості міста можуть побачити Сокаль  у високій якості з висоти пташиного польоту, а місцева влада має можливість отримати картину фактичного використання землі, оцінити стан парків, місць незаконних земельних захватів і сміттєзвалищ, виявити зони екологічної небезпеки, а також оновити чергову карту міста.

Варто зазначити, що в Україні космічні знімки  з високою роздільною здатністю не мають обмежень секретності і можуть вільно розповсюджуватись (з дотриманням ліцензійних прав) на електронних та паперових носіях. Файл-зразок даних в повній якості Ви можете переглянути на нашому сайті: http://www.tvis.com.ua/images/rg_scr/39-Sokal.jpg

Дарія БАРАНОВА,
менеджер компанії ТВІС.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині тривають Дні профілактики патології шийки матки та молочної залози

До 19 жовтня на Сокальщині проходитиме ...