Home / Короткий огляд подій / Сокальчани знову на Маківці

Сокальчани знову на Маківці

Вже традиційно команда туристсько-краєзнавчого гуртка Сокальського будинку дитячої та юнацької творчості представляла Сокальщину у сходженні на гору Маківку, а також брала участь у трьох обласних конкурсах: капітани демонстрували свої знання про жінок, котрі брали участь у національновизвольній боротьбі в 19141920 роках, письмова вікторина стосувалася життєпису командира першої жіночої стрілецької чоти при Львівському товаристві «Січові стрільці II» Олени Степанів, а також змагалися на краще виконання стрілецької пісні.

До складу команди району ввійшли Валентина Крицька, Наталія Безпалько та Наталія Зеліско, які навчаються у Сокальській гімназії імені Олега Романіва, а також Назарій Михальчук, Ольга Катрич і Оксана Піхоцька – учні Савчинської ЗШ IIII ст. Очолювали команду – керівник туристсько-краєзнавчого гуртка Сокальського БДЮТ Олег Черешневський та вчитель Савчинської школи Ольга Горна. У сходженні на Маківку та конкурсах взяли участь 25 команд з різних районів і міст Львівщини.

Юні туристи-краєзнавці зі Сокальщини дуже добре виступили у конкурсній програмі, виборовши перше місце. В окремих конкурсах юні сокальчани зайняли три призові місця: Назарій Михальчук переміг у конкурсі стрілецької пісні, Валентина Крицька (друге місце) у конкурсі капітанів, а Наталія Безпалько та Наталія Зеліско були третіми у вікторині. Призерів нагороджено дипломами.

Також нагородили команду Сокальщини: за перше місце в конкурсах, за сходження на гору Маківку, за концерт на стрілецьку тематику, який відбувся на вершині гори, а також допомогу в проведенні цієї акції. Як переможець, команда Сокальщини отримала право опустити Державний прапор України.

Марія ПОЛІЩУК, директор БДЮТ.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Сім’ї учасників АТО з Сокальщини здійснили відпочинкову поїздку у Моршин

З 12 по 15 жовтня, в ...