Home / Короткий огляд подій / У “Раві-Руській” розмежували смуги руху “українських” та “іноземних” автомобілів
розділення смуг руху на Раві Руській
розділення смуг руху на Раві Руській

У “Раві-Руській” розмежували смуги руху “українських” та “іноземних” автомобілів

З четверга, 16 березня, з 12.00, за рішенням Львівської ОДА, прикордонниками у взаємодії з Нацполіцією та ДФС розмежували смуги руху для автомобілів з українською та іноземною реєстраціями.

Про це Голос Сокальщини повідомила прес-служба ДПСУ.

Для скеровування автомобілів та проведення роз’яснювальної роботи в місці розділення смуг руху прикордонники та представники поліції організували спільне чергування. А відповідні напрямки руху були позначені дорожніми знаками та необхідним дорожнім обладнанням, зокрема встановлено близько 270  парапетів протяжністю 100 метрів. За повідомлення директора ПП Рома Романа Демчини, протяжність парапетів не 100, а 1200 метрів.

Зазначені новації дозволять прискорити перетинання кордону громадянами України, які слідують з інших регіонів країни, або прямують з туристичною чи діловою метою поїздки та відокремити потік іноземних авто під керуванням громадян України (мешканців прикордоння), які здійснюють регулярні поїздки в рамках місцевого прикордонного руху.

Наступним етапом експерименту планується його запровадження перед пунктом пропуску «Ягодин» у Волинській області, що на кордоні з Польщею.

Учасники руху пропонують парапети і з другої сторони, щоб ніхто не зміг вклинитися і їхав суто по черзі, бо постійно у чергу “вклинюються” по домовленості. Митники та поліція закривають очі на все.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Червонограді двоє осіб отруїлись, ймовірно, чадним газом

8 січня об 11:54 год. у ...