Home / Стислий огляд подій / В Белзі на Сокальщині діє нове поштове відділення

В Белзі на Сокальщині діє нове поштове відділення

Ця неординарна подія відбулася на свято Покрови і у День міста Белза. Більше року листоноші доставляли белзянам листи, періодику, пенсії із Заболоття. А тепер в центрі Белза діє нове поштове відділення. Його начальник Уляна Дуб задоволена, адже кожен може прийти тепер на пошту, отримати послуги, які тут надають. Та й колектив листонош дружний, а це  Ганна Тетерко, Тетяна Кочоцік, Марія Вишневська, Марія Білоус, Наталія Дуб, Галина Млюзан.

Поштовиків, жителів Белза привітали голова райдержадміністрації Микола Мисак, заступник голови районної ради Володимир Чуб. Вони, зокрема, побажали єдності місцевій владі та громаді задля того, щоб вирішувати ті проблеми, які є в місті. Запевнили, що осторонь не стоятимуть районна державна адміністрація і районна рада.

– Питання щодо відкриття відділення поштового зв"язку у Белзі почали вирішувати ще з минулого року,  підкреслив очільник району •М. Мисак.  Здається, що на це не треба було великих коштів, але в наш час це легко не давалося. Вдячний міському голові Володимиру Мусі, начальнику ЦПЗ №7 Степану Гарвоні, всім, хто долучився та допоміг облаштувати приміщення. Спектр послуг, які отримуватимуть мешканці Белза, сьогодні розширився і це буде зручно для всіх.

Юні белзяни піднесли гостям хліб та сіль на вишитому рушнику.

Міський голова Белза Володимир Муха щиро подякував депутатам обласної ради, директорові ДВАТ "Шахта "Надія" Миколі Криштопі •(у цей день він  перебував у столиці) та Романові Шведу, котрі заради добра громади, допомогли відремонтувати приміщення. Він також підкреслив, що поштове відділення відіграє чималу роль у житті міста.

Начальник ЦПЗ №7 м. Червоноград Степан Гарвона також подякував усім, хто допоміг, щоб у Белзі була пошта. У зв"язку з цією подією Львівська дирекція "Укрпошти" замовила поштові марки зі знімками шановних меценатів (послуга "Власна марка"), а також фото історичної будівлі "Ратуша міста Белз". С. Гарвона вручив їх меценатам та гостям.

А міський голова В. Муха від імені громади міста подарував їм сувеніри: марку з емблемою і гербом Белза, яка вийшла напередодні і внесена у Державний реєстр. Її можна придбати у місцевому поштовому відділенні.

Потім приміщення освятили священики о. Олексій Яворський  настоятель УГКЦ та о. Іван Ковальчук  настоятель УПЦ.

Начальник пошти Уляна Дуб видала першу кореспонденцію мешканцям і відправила з нового приміщення поштового зв"язку перші листи з відбитком "Белз" на штемпелі. Тож нехай сюди частіше заходять люди!

Василь СОРОЧУК.

А здесь вся инфо о жизни этого отделения.
 

На знімках: під час відкриття пошти у Белзі.
Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Напередодні свят керівники Сокальської райради провели виїзну нараду в селі Забужжя

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько ...