Home / Короткий огляд подій / Відкрита “Арена-Львів” (репортаж + фото)

Відкрита “Арена-Львів” (репортаж + фото)

Минулої суботи у Львові урочисто відкрили стадіон «Арена-Львів», розрахований на 32 тисячі 767 місць. Конструкція місць запроектована таким чином, аби створити максимальний ефект присутності глядачів на полі. Усі місця під накриттям, частина якого буде прозорою. «Арена-Львів» має натуральний газон із сучасними системами дренажу, підігріву та автоматичного поливу.

Відкриття стало справжнім карнавалом та піротехнічним шоу.

Стадіон був заповнений на дев’яносто відсотків. Глядачі побачили театралізовану виставу, в якій розповіли про становлення міста Лева. Згадали команди, якими Львів може гордитися – це ФК «Карпати», гандбольний клуб «Галичанка», баскетбольний клуб «Політехніка-Галичина». На сцену вийшли видатні спортсмени Львівщини – найкращі гравці ФК «Карпати» Ігор Кульчицький, Степан Юрчишин, Ростислав Поточняк та видатні майстри інших видів спорту, зокрема, відомий плавець Георгій Прокопенко, боксер Андрій Котельник. Діти перерізали блакитну стрічку, яка символізувала відкриття стадіону до Євро2012. Але, на жаль, не привітали присутніх з відкриттям стадіону ні перші особи держави, ні Львіщини, не прозвучав і Державний Гімн України.

Після виступу Руслани співачку Анастейшу чекали майже п’ятнадцять хвилин (та й відкриття розпочалося на 20 хв. пізніше). В паузі між цим присутніх розважали повітряними фігурами казкових героїв. Коли ж Анастейша співала другу пісню, глядачі почали покидати «АренуЛьвів». Більшість схилялася до того, що навіщо було платили великі гроші чужим, нехай би співали наші артисти.

На завершення був святковий феєрверк.

А вже 15 листопада «Арена-Львів» прийматиме збірні команди України та Австрії.

Василь СОРОЧУК.

Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині тривають Дні профілактики патології шийки матки та молочної залози

До 19 жовтня на Сокальщині проходитиме ...