Home / Короткий огляд подій / Візит представників FLETC в Кінологічний навчальний центр у Великих Мостах

Візит представників FLETC в Кінологічний навчальний центр у Великих Мостах

З 31 січня по 4 лютого в Кінологічному навчальному центрі Державної прикордонної служби України перебуває делегація представників Федерального правоохоронного навчального центру (FLETC) Департаменту безпеки Сполучених Штатів Америки.

В рамках співпраці Адміністрації Державної прикордонної служби України та Федерального правоохоронного навчального центру (FLETC) Департаменту безпеки Сполучених Штатів Америки під час візиту до навчального центру передано матеріальних цінностей та спеціального спорядження з навчальної дисципліни "Особиста безпека та застосування сили". Цей захід є продовженням ефективної реалізації угод між Департаментом безпеки США та Адміністрації Державної прикордонної служби України щодо проектів та програм підвищення ефективності реагування на нові виклики та загрози в сучасному суспільстві.

Спорядження, яке передано Великомостівському кінологічному навчальному центру, дасть змогу вийти на новий якісний рівень підготовки молодших фахівців для органів охорони державного кордону, а значить сприятиме реалізації функцій Державної прикордонної служби України на державному кордоні.

Наш навчальний центр не стоїть на місці і не обмежується підготовкою спеціалістів тільки для прикордонного відомства. В минулому році протягом кількох місяців викладачі нашого центру здійснювали підготовку співробітників із службовими собаками комплексу авіаційної безпеки Державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" за курсом "Пошук вибухівки, вибухових пристроїв і вогнепальної зброї". Підготовку групи здійснювали кращі фахівці центру. Практична частина проводилась безпосередньо на базі аеропорту. Навчання кінологів і їх чотирилапих помічників здійснювались не тільки на спеціально обладнаних навчальних майданчиках, але й на всій території аеропорту: в терміналах, службових приміщеннях, багажних і вантажних відсіках, тобто в місцях найбільш вірогідних спроб перевезення вибухівки  там, де в подальшому вони будуть працювати. Це замовлення виконувалось в рамках підготовки до чемпіонату з футболу "Євро2012", останні події в аеропорту "Домодєдово" (Росія) підтверджують, що ця робота завжди буде актуальною.

Кінологічний навчальний центр відкритий для співпраці з правоохоронними структурами, ми готові поділитися досвідом та отримати нові знання задля забезпечення безпеки громадян України та гостей нашої держави.

Василь ЛЕТІН,
начальник клубу Кінологічного навчального центру.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині на вихідних оголосили штормове попередження

За повідомленням Львівського обласного центру з ...