Home / Короткий огляд подій / Візит представників FLETC в Кінологічний навчальний центр у Великих Мостах

Візит представників FLETC в Кінологічний навчальний центр у Великих Мостах

З 31 січня по 4 лютого в Кінологічному навчальному центрі Державної прикордонної служби України перебуває делегація представників Федерального правоохоронного навчального центру (FLETC) Департаменту безпеки Сполучених Штатів Америки.

В рамках співпраці Адміністрації Державної прикордонної служби України та Федерального правоохоронного навчального центру (FLETC) Департаменту безпеки Сполучених Штатів Америки під час візиту до навчального центру передано матеріальних цінностей та спеціального спорядження з навчальної дисципліни "Особиста безпека та застосування сили". Цей захід є продовженням ефективної реалізації угод між Департаментом безпеки США та Адміністрації Державної прикордонної служби України щодо проектів та програм підвищення ефективності реагування на нові виклики та загрози в сучасному суспільстві.

Спорядження, яке передано Великомостівському кінологічному навчальному центру, дасть змогу вийти на новий якісний рівень підготовки молодших фахівців для органів охорони державного кордону, а значить сприятиме реалізації функцій Державної прикордонної служби України на державному кордоні.

Наш навчальний центр не стоїть на місці і не обмежується підготовкою спеціалістів тільки для прикордонного відомства. В минулому році протягом кількох місяців викладачі нашого центру здійснювали підготовку співробітників із службовими собаками комплексу авіаційної безпеки Державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" за курсом "Пошук вибухівки, вибухових пристроїв і вогнепальної зброї". Підготовку групи здійснювали кращі фахівці центру. Практична частина проводилась безпосередньо на базі аеропорту. Навчання кінологів і їх чотирилапих помічників здійснювались не тільки на спеціально обладнаних навчальних майданчиках, але й на всій території аеропорту: в терміналах, службових приміщеннях, багажних і вантажних відсіках, тобто в місцях найбільш вірогідних спроб перевезення вибухівки  там, де в подальшому вони будуть працювати. Це замовлення виконувалось в рамках підготовки до чемпіонату з футболу "Євро2012", останні події в аеропорту "Домодєдово" (Росія) підтверджують, що ця робота завжди буде актуальною.

Кінологічний навчальний центр відкритий для співпраці з правоохоронними структурами, ми готові поділитися досвідом та отримати нові знання задля забезпечення безпеки громадян України та гостей нашої держави.

Василь ЛЕТІН,
начальник клубу Кінологічного навчального центру.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Різдвяні свята на Сокальщині пройшли спокійно, без надзвичайних подій

Протягом Різдвяних  свят на теренах Сокальщини ...