Home / Короткий огляд подій / Вже другу добу ведуться відновлювальні роботи з електропостачання у населених пунктах Львівщини

Вже другу добу ведуться відновлювальні роботи з електропостачання у населених пунктах Львівщини

Працівники ПрАТ «Львівобленерго» впродовж доби 6 жовтня ліквідували пошкодження в електромережах 12 районів області, які постраждали внаслідок стихії. Про це повідомив т.в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації Олександр Харчук.

Наразі продовжуються відновлювальні роботи в Жовківському, Кам’янка-Бузькому, Сокальському та Яворівському районах.

Станом на 06:00 год 7 жовтня залишається знеструмленими 86 населених пунктів (36 повністю та 32 частково), найбільше у Жовківському районі – 56 населених пунктів. З метою найшвидшої ліквідації пошкоджень  на допомогу Жовківським енергетикам  направлено додатково 4 аварійні бригади  ПрАТ “Львівобленерго” з інших районів області.

Продовжуються роботи з усунення точкових відключень у низьковольтних електромережах 0,4 кВ.

Нагадаємо, що на ранок 6 жовтня через пошкодження в електромережах та спрацювання автоматики захисту були знеструмлені 358 населених пунктів в сімнадцяти районах області (239 повністю та 119 частково), до відновлення енергопостачання було залучено 112 бригад ПрАТ “Львівобленерго”.

.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Сім’ї учасників АТО з Сокальщини здійснили відпочинкову поїздку у Моршин

З 12 по 15 жовтня, в ...