Home / Стислий огляд подій / Хід ліквідації наслідків стихії на Львівщині

Хід ліквідації наслідків стихії на Львівщині

ПАТ „Львівобленерго” продовжує ліквідацію наслідків негоди 21-22 січня 2013 року. За добу відновлено електропостачання 101 населеного пункту Львівщини.

Станом на 12 год. сьогодні, 23 січня 2012 року, знеструмлено 75 ліній електропередачі напругою 6-10 кВ повністю та 38 частково; 244 населені пункти повністю та 39 частково у Жовківському, Сокальському, Кам’янка-Бузькому, Радехівському, Яворівському, Бродівському районах.  

Сьогодні до кінця дня планується відновлення роботи половини з відключених ліній електропередачі.  

„Найгірша ситуація в нас складається по Жовківському, Радехівському та Сокальському районах. Туди кинуті найбільші сили і ресурси нашого Товариства для відновлення мереж”, — наголосив технічний директор ПАТ „Львівобленерго” Володимир Романишин сьогодні під час брифінгу.

Для відновлення електропостачання споживачам задіяно 320 працівників Товариства у складі 69 бригад та 86 одиниць техніки.
До ліквідації наслідків негоди додатково залучена техніка та працівники з інших структурних підрозділів ПАТ „Львівобленерго”, МНС, комунальних підприємств, ЗАТ „Електро”  тощо.  

Основними причинами вимкнень електромереж стали обриви проводів, тросів внаслідок інтенсивного намерзання ожеледі, а також падіння обледенілих дерев на лінії електропередачі.

Стінка ожеледі на проводах становить до 20-25 мм, що вдвічі перевищує допустимі норми.

Намерзання ожеледі на електроустановках та опорах ліній електропередачі ускладнює проведення аварійно-відновлювальних робіт.

ПАТ „Львівобленерго” вчергове звертається до мешканців Львівщини — будьте уважними та обережними!

Якщо Ви побачили обірваний провід лінії електропередачі, необхідно:

•    не наближатися до обірваного проводу на відстань до 8 метрів, аби не бути ураженим електричним струмом;  

•    організувати охорону місця, де є обірваний провід до приїзду оперативно-виїзної бригади ПАТ „Львівобленерго”;

•    терміново повідомити ПАТ „Львівобленерго” за телефоном (032) 239-24-55, 239-20-05 по місту Львову та області, 15-68 по місту Львову (цілодобово), або диспетчерські служби районів електричних мереж.

З аудіозаписом брифінгу технічного директора Товариства Володимира Романишина можна ознайомитись на веб-сайті ПАТ „Львівобленерго” (www.loe.lviv.ua)

Відділ корпоративних зв’язків
ПАТ “Львівобленерго”

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В селі Діброва у криниці було виявлено тіло місцевого мешканця

Вчора, 12-го січня, на Сокальщині чоловіка ...