Home / Результати виборів / Голови міських, селищної та сільських рад Сокальського району, обрані 25 жовтня 2015 року

Голови міських, селищної та сільських рад Сокальського району, обрані 25 жовтня 2015 року

ГОЛОВИ МІСЬКИХ, СЕЛИЩНОЇ І СІЛЬСЬКИХ РАД СОКАЛЬСЬКОГО РАЙОНУ,
обрані 25 жовтня 2015 року

Сокальська міська рада
КОНДРАТЮК Вадим Іванович, народився 30.01.1981 р., освіта вища, член політичної партії Конгрес Українських Націоналістів, Сокальська міська рада, Заступник міського голови, місце проживання: м.Сокаль

Белзька міська рада
МАКУХ Олексій Семенович, народився 13.03.1977 р., освіта вища, безпартійний, Сокальський РЕМ, Інженер з технічного аудиту, місце проживання: м. Белз

Великомостівська міська рада
РОЙКО Ярослав Григорович, народився 23.02.1958 р., освіта вища, безпартійний, Великомостівська міська рада, Міський голова, місце проживання: м.Великі Мости

Угнівська міська рада
ОСМІЛОВСЬКИЙ Михайло Іванович, народився 13.06.1971 р., освіта вища, безпартійний, Угнівська міська рада, Міський голова, місце проживання: м.Львів

ГОЛОВА СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Жвирківська селищна рада
КОШЛАЙ Іван Степанович, народився 02.02.1960 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Жвирківська селищна ради, Голова Жвирківської с/р, місце проживання: смт. Жвирка

ГОЛОВИ СІЛЬСЬКИХ РАД

Боб'ятинська сільська рада
МЕЛЬНИЧУК Руслана Іванівна, народилася 21.02.1972 р., освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с.Боб’ятин

Бутинська сільська рада
ЯЦИШИН Микола Михайлович, народився 19.09.1967 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Фабрика "РАТА", Начальник цеху, місце проживання: с. Бутини

Ванівська сільська рада
КОЧАЙЛОВСЬКИЙ Володимир Володимирович, народився 24.10.1980 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Глухів

Варязька сільська рада
СУХОРУЧКО Олександра Дмитрівна, народилася 31.10.1973 р., освіта професійно-технічна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Відділення зв’язку с.Варяж, листоноша, місце проживання: с.Варяж

Волицька сільська рада
БІЛИК Надія Павлівна, народилася 02.01.1974 р., освіта вища, безпартійна, Волицька сільська рада, голова, місце проживання: с.Волиця

Волсвинська сільська рада
КРУК Катерина Василівна, народилася 11.01.1964 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, ощадбанк м.Червоноград, старший бухгалтер, місце проживання: с.Волсвин

Двірцівська сільська рада
СТРІЛЕЦЬ Надія Михайлівна, народилася 03.04.1959 р., освіта вища, безпартійна, Двірцівська сільська рада, голова, місце проживання: с. Двірці

Домашівська сільська рада
ВАЩИШИН Ольга Михайлівна, народилася 12.03.1962 р., освіта вища, член політичної партії Конгрес Українських Націоналістів, Домашів ська сільська рада, Голова, місце проживання: с. Домашів

Жужелянська сільська рада
МОНЧУК Володимир Ярославович, народився 02.08.1955 р., освіта вища, безпартійний, Жужелянська сільська рада, Сільський голова, місце проживання: с. Жужеляни

Карівська сільська рада
КІНАС Мирослав Ілліч, народився 26.07.1954 р., освіта вища, безпартійний, Церква Святої Параскеви с.Карів, Настоятель церкви, місце проживання: с. Карів

Княжівська сільська рада
ПЛЕТІНКА Ярослав Сергійович, народився 24.05.1993 р., освіта вища, безпартійний, Не працює, місце проживання: м.Сокаль

Корчівська сільська рада
СІДЕЛЬНИК Галина Григорівна, народилася 27.11.1962 р., освіта вища, безпартійна, Корчівсьа сільська рада, Голова, місце проживання: с.Корчів

Телязька сільська рада
ГІБЛЯК Надія Григорівна, народилася 04.09.1961 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Телязька сільська рада, Голова, місце проживання: с.Теляж

Лучицька сільська рада
ЧЕРЕЧІН Володимир Романович, народився 21.04.1974 р., освіта вища, безпартійний, Лучицька сільська рада, голова, місце проживання: с.Шарпанці

Межирічанська сільська рада
СИРОЇД Іван Дмитрович, народився 18.04.1959 р., освіта вища, безпартійний, Межирічанська сільська рада, Сільський голова, місце проживання: с.Межиріччя

Мурованська сільська рада
ВАСИЛИШИН Іван Іванович, народився 01.08.1958 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, с.Муроване, Голова сільської ради, місце проживання: м.Червоноград

Опільська сільська рада
ДМИТРІВ Андрій Степанович, народився 30.04.1967 р., освіта вища, безпартійний, Опільська сільська рада, Сільський голова Опільської сільської ради, місце проживання: с.Опільсько

Острівська сільська рада
ДИДАК Іван Григорович, народився 27.06.1953 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Острівськасільська рада, Голова сільської ради, місце проживання: с.Острів

Перв'ятицька сільська рада
СОРОКА Богдан Романович, народився 02.07.1962 р., освіта вища, безпартійний, Перв’ятицька сільська рада, голова, місце проживання: с.Перв’ятичі

Переспівська сільська рада
КІНДРАТЮК Степан Несторович, народився 15.09.1961 р., освіта вища, безпартійний, Переспівська сільська рада, Сільський голова, місце проживання: с.Переспа

Поторицька сільська рада
ЮХИМ Тарас Богданович, народився 01.02.1979 р., освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: с.Поториця

Реклинецька сільська рада
БІЛАНЬ Наталія Миколаївна, народилася 07.05.1981 р., освіта вища, безпартійна, Великомостівська державна нотаріальна контора Львівської області, Діловод, місце проживання: с.Реклинець

Савчинська сільська рада
КАЛЬКА Василь Васильович, народився 06.06.1963 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: с.Гута

Свитазівська сільська рада
ВОЙТКО Сергій Митодійович, народився 29.05.1967 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, опікун за інвалідом І групи, місце проживання: с. Ільковичі

Сілецька сільська рада
САЇВ Володимир Петрович, народився 20.07.1985 р., освіта вища, безпартійний, ПАТ "Укрзахідвуглебуд" ВСП ШБУ-1, заступник начальника по виробництву, місце проживання: с.Сілець

Скоморохівська сільська рада
ГІБЛЯК Надія Ярославівна , народилася 22.06.1960 р., освіта вища, безпартійна, Скоморохівський сільський голова, місце проживання:
с.Скоморохи

Смиківська сільська рада
ПАРХОВИЧ Петро Іванович, народився 15.05.1986 р., освіта вища, безпартійний, Смиквісьтка сільська рада, секретар сільської ради, місце проживання: с.Бодячів

Стенятинська сільська рада
СТУДІНСЬКИЙ Григорій Ярославович, народився 26.02.1963 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Стенятинська сільська рада, Голова, місце проживання: с.Стенятин

Тартаківська сільська рада
ОРЛОВСЬКИЙ Степан Павлович, народився 11.06.1961 р., освіта вища, безпартійний, Тартаківська сільська рада, Голова, місце проживання: с.Романівка

Тудорковичівська сільська рада
САЛИГА Василь Володимирович, народився 29.03.1964 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Пісочне

Хлівчанська сільська рада
РУСИН Іван Федорович, народився 26.06.1974 р., освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, місце проживання: с.Хлівчани

Хоробрівська сільська рада
САВА Володимир Йосипович, народився 12.09.1962 р., освіта вища, безпартійний, Хоробрівська сільська рада, голова, місце проживання: с.Ниновичі

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Кондратюк Вадим – міський голова Сокаля

За попередніми результатами виборів міським головою ...