Home / Про освіту / У селі Пристань відкрили новий дитсадок

У селі Пристань відкрили новий дитсадок

19 грудня у селі Пристань Сокальського району відкрили новий навчально-виховний комплекс.

В урочистостях взяли участь голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай, голова районної ради Микола Пасько, священнослужителі, депутати різних рівнів, педагоги, учні.

Цю подію, на власній сторінці у соціальній мережі фесбук, описав голова сокальської районної ради Микола Пасько. “Пристанський НВК. Майже 26 років будівництва. Біль, сльози і подекуди розпач попередніх років нині перетворились на успіх, радість і свято – об’єкт зданий в експлуатацію, довгобуд завершено, дітки зайшли в ошатні світлі приміщення школи. Новостворена Велико-Мостівська ОТГ отримала чудовий дарунок до Святого Миколая. Зі Святом, українці!”

У селі Пристань відкрили новий Навчально-Виховний КомплексЯк відомо, школа розрахована на 150 учнів з двома дошкільними групами по 15 дітей. Окрім того, у школі також передбачили облаштування ФАПу.

В новій школі розташовані виробничі майстерні, буфет з обіднім залом, роздягальні, спортзал, навчальні кабінети хімії, фізики, біології та інформатики. Зараз у школі навчається 80 учнів. Раніше діти навчалися у дві зміни у будівлі, якій понад 200 років.

Будівництво школи розпочалося у 1991 році.

Загальна кошторисна вартість будівництва – 27 мільйонів 792 тисяч гривень. Орієнтовна вартість виконаних робіт станом на 19.12.2017 – близько 24 млн за кошти Державного фонду регіонального розвитку та кошти обласного бюджету.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Учні Поторицької школи приєдналися до флешмобу про підтримку полонених московським окупантом моряків

Сьогодні в рамках патріотичного виховання молоді ...