Home / Влада працює / Комунальникам на Сокальщині роботи вистачає

Комунальникам на Сокальщині роботи вистачає

Голова райдержадміністрації Микола Мисак провів нараду, на якій проаналізував фінансовогосподарську діяльність КП "Сокальтеплокомуненерго", МКП "Водоканал" та КП "Сокальжитлокомунсервіс" за січень-вересень цього року.

У ній взяли участь перший заступник голови РДА Володимир Катерина, начальник управління економіки Наталія Лагода, начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Ксьонжик, Сокальський міський голова Богдан Зарічний, керівники та головні бухгалтери комунальних підприємств міста.

Зазначено, що з районного бюджету для комунальних підприємств міста придбано: трактор МТЗ82.1.26 (137000 грн.)  для МКП "Сокальжитлокомунсервіс"; каналопромивочну машину (441000 грн.) та насос з електродвигуном (145000 грн.)  для МКП "Сокальводоканал"; бакакумулятор води для забезпечення школиінтернату гарячим водопостачанням (27960 грн.)  для КП "Сокальтеплокомуненерго". Проте, і далі підприємства залишаються збитковими. Голова райдержадміністрації Микола Мисак наголосив, що для покращення їх фінансовогосподарського стану необхідно переглянути існуючі тарифи, постійно проводити моніторинг використання енергоносіїв, покращити співпрацю з виконавчою службою району.
 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Голова Сокальської РДА та військовозобов’язані району взяли участь в навчаннях підрозділів територіальної оборони

15-16 жовтня голова Сокальської райдержадміністрації Роман ...