Home / Влада працює / Місцеві ради зможуть отримати співфінансування з обласного бюджету на свої проекти

Місцеві ради зможуть отримати співфінансування з обласного бюджету на свої проекти

Наступного року за ініціативою Львівської обласної ради продовжать діяти запроваджені в  минулі роки програми підтримки органів місцевого самоврядування та ініціатив громад на умовах співфінансування. Аби взяти участь у цих програмах, районним та міським радам при затвердженні показників місцевого бюджету необхідно передбачити кошти на співфінансування. Про це йшлося на розширеному засіданні Обласної асоціації місцевих рад "Ради Львівщини" за участі членів Дорадчої ради при голові Львівської обласної ради та народних депутатів України.

Зокрема, наступного року діятимуть Програма мікропроектів місцевого розвитку, яку було успішно реалізовано у 2011 – 2012 роках, проект ЄС – ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-2» за двома напрямами – відтворення методології та енергоефективність, заходи зі встановлення пам’ятних знаків на місцях загибелі воїнів УПА та інших борців за Незалежність України.

Окрім цього, вперше у 2013 році запроваджуються Програма мікропроектів у галузі освіти та проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», що фінансується з Українського фонду соціальних інвестицій з коштів Німецького банку розвитку.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

ремонт приміщення МРЕО в Червонограді

В Червонограді проводяться ремонті роботи у новому приміщенні сервісного центру МВС для реєстрації авто

У понеділок, 10 вересня, стартували ремонтні ...