Home / Влада працює / На програму “Доступні ліки” на Львівщині передбачено субвенцію з державного бюджету у сумі 65 млн 302,4 тис гривень.

На програму “Доступні ліки” на Львівщині передбачено субвенцію з державного бюджету у сумі 65 млн 302,4 тис гривень.

До загального фонду місцевих бюджетів району надійшло 44940,0 тис.грн податків і зборів

5 березня голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай та голова районної ради Микола Пасько взяли участь у спілкуванні голови облдержадміністрації О.М.Синютки з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення у режимі Skype-конференції.

У ході конференції розглядалися наступні питання:

  • про виконання місцевих бюджетів у січні – лютому 2018 року; про військово-патріотичне виховання молоді Львівщини;
  • про стан організації та функціонування інклюзивно-ресурсних центрів; про надання погоджень місцевих рад про передачу водних об’єктів на земельних торгах;
  • про стан реалізації у Львівській області Урядової програми «Доступні ліки» за січень-лютий 2018 року.

За інформацією фінансового управління Сокальської райдержадміністрації, за підсумками січня-лютого поточного року до загального фонду місцевих бюджетів району надійшло 44940,0 тис.грн податків і зборів, що становить 135,9% планових призначень на січень-лютий.

У відповідності до показників Державного бюджету України на 2018 рік Львівській області передбачено на реалізацію програми “Доступні ліки” субвенцію з державного бюджету обласному бюджету у сумі 65 млн. 302,4 тис. гривень.
З вказаної суми 30 000,0 тис. грн. рішенням сесії ЛОР від 21.12.2017 року № 576 «Про обласний бюджет Львівської області на 2018 рік» розподілені відповідно до статистичних даних по кількості осіб, які страждають на вказані захворювання серед адміністративно територіальних одиниць області (додаток №5 даного рішення). Згідно до затвердженого плану асигнувань за січень – лютий 2018 року департаментом охорони здоров’я перераховано до отримувачів кожної з адміністративно – територіальних одиниць області кошти в повному обсязі, на загальну суму 10 883,4 тис. грн.

За інформацією, на Сокальщині у 2017 році до програми “Доступні ліки” було залучено 11 аптечних закладів. У 2018 році ця кількість не змінилася. Обсяг коштів, відшкодованих
аптечним закладам впродовж січня – лютого 2018 року склала 163 тис.грн.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Червонограді комунальники засипали аварійну ділянку, в яку вчора потрапив автомобіль

Вчора, 8 грудня ввечері по вул.Корольова ...