Home / Влада працює / На Сокальщині реалізовується проект “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-2”

На Сокальщині реалізовується проект “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-2”

На Сокальщині продовжується реалізація другої фази мікропроектів «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-2». Нагадаю, що в районі для участі були відібрані чотири сільські громади – Ванівська, Волсвинська, Тартаківська та Варязька. На сходах сіл створено, а в деяких громадах оновлено, склади громадської організації. Далі координатори від Львівського ресурсного центру Ігор Назар та Львівської обласної ради Юрій Грицишин провели навчальні семінари для громад, ознайомили їх з умовами участі в цьому проекті. Волсвинська громада уже майже завершила роботи з встановлення металопластикoвих вікон у школі. Триває робота у Ванівській сільській раді. Громада вирішила, аби за кошти Євросоюзу, обласної, районної рад та кошти громади відремонтувати фельдшерськоакушерський пункт в с. Глухів. Обрали членів ініціативної групи. Створили та зареєстрували громадську організацію «Єдність», її головою обрали депутата Сокальської районної ради Катерину Захаревич. Розроблено проектнокошторисну документацію. Планується покрити дах металочерепицею, провести опалення з встановленням котла, здійснити внутрішні, зовнішні та фасадні роботи.

На черзі – проведення тендеру для виконання ремонтних робіт в рамках конкурсу мікропроекту «Капітальний ремонт приміщення ФАПу в с. Глухів». І ось нещодавно координатори проекту провели навчальний семінар для членів тендерного комітету з питань його проведення. Тут навчали, як правильно оформити документи для проведення тендеру, на які аспекти варто звернути увагу. Як було зазначено, під час тендеру потрібно надавати перевагу підрядникам, які запропонують найнижчу ціну і найкращу якість. Не менш важливим є і наявність досвіду роботи у виконавця робіт. Потрібно поцікавитись, де підрядник виконував роботи, поїхати на ці об’єкти і переглянути його роботу.

Усі члени тендерного комітету уважно слухали координаторів проекту ЄС ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду2», усе важливе нотували. Тендер у Ванівській сільській раді відбудеться 15 лютого, де й обиратимуть підрядника робіт.

Тож, мабуть, уже незабаром, з настанням перших потеплінь, підрядник розпочне ремонтувати Глухівський фельдшерськоакушерський пункт.

Ольга ДИЛИН.

Фото автора.
На знімках: вгорі – координатор проекту Ігор Назар вручає угоду про партнерство голові громадської організації «Єдність» Катерині Захаревич; внизу – учасники семінару переглядають презентацію проекту.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Голова Сокальської РДА та військовозобов’язані району взяли участь в навчаннях підрозділів територіальної оборони

15-16 жовтня голова Сокальської райдержадміністрації Роман ...