Home / Влада працює / В Сокалі з 1 лютого заборонено торгувати алкогольними напоями в нічний час

В Сокалі з 1 лютого заборонено торгувати алкогольними напоями в нічний час

ПРО ЗАБОРОНУ РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ АЛКОГОЛЬНИМИ, СЛАБОАЛКОГОЛЬНИМИ НАПОЯМИ ТА ПИВОМ (ОКРІМ БЕЗАЛКОГОЛЬНОГО) У МІСТІ СОКАЛЬ У НІЧНИЙ ЧАС

Рішення № 78 від 18 січня 2011 р. ІІІ сесії VI скликання Сокальської міської ради

Керуючись Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму", "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв", "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", постановою Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 № 854 "Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями", з метою усунення порушень громадського порядку у нічний час доби та зменшення кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, враховуючи численні скарги мешканців міста Сокаль, сесія  міської   ради

В И Р І Ш И Л А:

1. Заборонити з 1 лютого 2011 року роздрібну торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного) у стаціонарних об’єктах торгівлі та малих архітектурних формах, за винятком закладів ресторанного господарства, кафе, барів з 22.00 год. до 8.00 год. у зимовий період (з листопада по квітень (включно) та з 23.00 год. до 8.00 год. у літній період (з травня по жовтень (включно).

2. Сокальському районному відділу ГУ МВС України в Львівській області вжити заходи щодо забезпечення виконання цього рішення.

3. Оприлюднити це рішення у засобах масової інформації.

4. Зобов’язати власників стаціонарних об’єктів торгівлі та малих архітектурних форм, за винятком закладів ресторанного господарства, кафе, барів, забезпечити наявність інформаційних табличок (згідно затвердженого єдиного зразка) про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного) у вказаний даним рішенням час.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В. І. Кондратюка.

Міський  голова  – Богдан  ЗАРІЧНИЙ.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Добротворі були проведені збори громадян з приводу ремонту доріг в їхньому регіоні

В смт.Добротвір були проведені збори громадян ...