Home / Влада працює / Юні сокальчани у Верховній раді

Юні сокальчани у Верховній раді

За сприянням народного депутата України Михайла Бондара, його помічника, автора цих рядків, організовано поїздку дітей Сокальського району, зокрема, обдарованих учнів Сокальської спеціалізованої школи IIII ст. №3 і Матівської загальноосвітньої школи III ст., а також дітей учасників АТО у м. Київ. Завдяки чіткій роботі столичних гідів, цікавими та змістовними були відвідини таких визначних місць, як Софія Київська, Михайлівський Золотоверхий, Андріївський узвіз, руїни Десятинної церкви. Пройшлись під Аркою дружби народів, прогулялись набережною Дніпра, відчули трепет сердець у місцях недавніх подій Революції гідності: Маріїнському парку, вулиці Інститутській, де розстрілювали Героїв Небесної Сотні, біля Будинку профспілок, де заживо спалювали патріотів України, ну і, звичайно, на Майдані Незалежності, про який знають у всіх куточках світу.

На закінчення гостей столиці чекала ще одна приємна подія – вони побували у будинку Верховної Ради України, де, не зважаючи на зайнятість державними справами, їх гостинно зустріли земляки: спочатку народний депутат України Михайло Бондар, а потім в залі сесійних засідань долучився голова Верховної Ради України Андрій Парубій. Народні обранці тепло і невимушено розповіли про життя законодавчого органу держави, а представник апарату ВРУ провела по залах та кімнатах, де формується майбутнє нашої країни. У зворушених такою увагою учнів, з’явилось бажання докладати зусиль, щоб потім ще повернутись в зали Верховної Ради України, але вже в якості народних депутатів.

Учасники екскурсії щиро вдячні організаторам і спонсорам: ДП «Львіввугілля», ДП «Датський текстиль», ПП «Західний Буг», ПП «Провізор», депутату Львівської обласної ради Сергію Касяну за цю цікаву поїздку, від якої отримали велике задоволення і радість.

Віталій ГРИСЮК,
м. Сокаль.

Юні сокальчани у Верховній раді

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

червоноградська міська лікарня

На керівника Червоноградської лікарні був лиш один претендент

Вчора конкурсна комісія заслухала претендентів на ...