Home / Влада працює / Навіщо мільйонні витребеньки?

Навіщо мільйонні витребеньки?

Вельми дивно стало, коли довідався, що на новорічну ялинку, котра стоїть у Києві на Майдані  Незалежності, затрачено три мільйони гривень! У голові не вкладається. Ніби кошти ці не із бюджету, а відстебнув зі своєї кишені якийсь олігарх, у чому я сумніваюсь. Нічому не навчив наших владців минулорічний чудернацький конус, про який анекдоти складали,  дивовижна пародія на ялинку. І нате вам, любі, святкуйте, радуйтесь,  з електронним управлінням, зі всілякими іншими витребеньками, нам для вас коштів не шкода. Великий колектив працював, аби створити це дорогуще диво.

 Чому ж минулоріч багатому Ватикану повезли велику справжню карпатську красунюялину, а не стали мудрувати над штучною? Чому в Брюсселі бельгійці протестували, аби не ставили металеву? Звісно, які б прибамбаси не чіпляли на штучну, які б не вигадували витребеньки, однак справжнє, природне аж ніяк не перевершити. Як каже народне прислів'я, гарна пташка тільки у своєму пір'ї. Бачив у Карпатах, у волинських лісах дивовижні чудоялини, які тягнуться у височінь до неба понад 20 метрів! Здавалося б, чому одну із них не поставити на радість людям, котра, упевнений, на мільйонів зо два дешевша? А ці зайві кошти бездумно не тринькати, а віддати хворим діткам.

 Серце кров'ю обливається, коли по телебаченню, в газетах батьки слізно просять допомогти врятувати їх діточок  украй необхідні операція чи лікування за кордоном, бо у нас це неспроможні зробити. Плакати хочеться, коли побачиш цих маленьких немічних діток,  допомогти зі своєї пенсії аж ніяк не можу. А водночас біжучий рядок сповіщає на п'ятому телеканалі, посилаючись на "Українську правду", що наш Президент на альтанку на карпатській дачі витратить 24 мільйони гривень. Хіба без неї ніяк не обійтись? А чи не ліпше за "ялиночні" та "альтаночні" мільйони врятувати життя малюків?.. 

 Роман КРИКУН.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Межиріччі частину будинку, що знаходиться у власності громади залишать для проживання вчителям

16 січня голова Сокальської районної ради ...