Home / Влада працює / Жвирківський сільський голова звітує про виконану роботу

Жвирківський сільський голова звітує про виконану роботу

У цей нелегкий час керівники органів місцевого самоврядування намагаються зробити щось корисне для громади.

У смт. Жвирка цьогоріч роблять капітальний ремонт даху багатоповерхового будинку по вул. Івасюка, 28. Також розробили проект на заміну вікон і дверей у дитячій дошкільній установі «Сонечко», вікна вже закуплено і зараз встановлюють. Тепер нашим малюкам, а їх у садочку більше сотні, взимку буде тепло.

Центральна дорога через Жвирку в жахливому стані, але вона перебуває на балансі Служби автомобільних доріг у Львівській області. А от комунальні дороги, які на балансі селищної ради, ми щороку потрохи ремонтуємо. Цього року зробили поточний ремонт вулиці Польової протяжністю 209 метрів, що вартувало 109 тис. гривень. Також капітально відремонтуємо вулиці Полуботка та Івана Франка в с. Завишень.

У смт. Жвирка, поблизу ДАІ, буде капітально відремонтовано ділянку вулиці Дорошенка, від будинку №10 до вул. Морозенка. Плануємо ще в цьому році зробити ямковий ремонт вулиці Зеленої.

Працюємо над проектом проведення резервного водопроводу з Сокаля до Жвирки. В 2013 році в Жвирці почали будувати водопровід з вулиці Вокзальної на вулиці Шухевича, Лесі Українки, Зелену. В цьому році продовжуємо роботи, залишилося провести водопровід через залізничні колії і можна буде запускати воду. Сподіваюся, цього року вдасться завершити роботи і жвирківчани матимуть водопостачання з водопроводу.

В с. Завишень також, згідно з проектом, зроблять благоустрій території. Плануємо викласти стежки з бруківки, встановити лавочки, зробити квітники. Планів у нас ще багато, тільки були б на це все кошти.

Іван КОШЛАЙ, Жвирківський селищний голова.     

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Подача води у Червоноград можлива із перебоями: сталася аварія на Бендюзькому водозаборі

На Бендюзькому водозаборі сталася аварія. В ...