Легка атлетика

Герман Золотарьов з Львівщини завоював дві медалі з легкої атлетики на військових змаганнях у США

Змагання Повітряних сил США: є медалі в бігу та стрільбі з лука

Змагання з адаптивних видів спорту для поранених військовослужбовців United States Air Force and Marine Corps Trials тривають у Лас-Вегасі.

Про це повідомили в Управлінні молоді та спорту Львівської ОДА.

Представник Львівщини, військовослужбовець ЗСУ Герман Золотарьов завоював дві медалі з легкої атлетики:

🥇золото у забігу на 1500 м, категорія 5.0 (ампутація однієї верхньої кінцівки)
🥇золото у забігу на 800 м, категорія 5.0 (ампутація однієї верхньої кінцівки)

Олександр Катаула
Олександр Катаула

Ще один військовослужбовець ЗСУ Олександр Катаула завоював:

🥈срібну медаль в індивідуальних змаганнях зі стрільби з лука
🥇золоту медаль в командних змаганнях зі стрільби з лука разом з іванофранківцем Юрієм Гапончуком та киянином Ігорем Салієм.

Змагання Повітряних сил США триватимуть до 14 березня. На турнірі виступили четверо представників Львівщини. Нагадаємо, що раніше медалі до скарбнички української збірної також поклали військовослужбовець ЗСУ Ігор Бутенко (друге місце з пауерліфтингу) та військовослужбовець НГУ Юрій Брель (золото у волейболі сидячи та дві бронзи у плаванні).

Олександр Катаула
Олександр Катаула

«Внаслідок російської агресії та військових дій в Україні кількість ветеранів війни, що втратили своє здоров‘я та працездатність у зв’язку з пораненнями, стрімко зростає. Соціальна спрямованість спорту стала фундаментом для зародження та розвитку спорту ветеранів війни як соціального феномену сучасної епохи, головною метою якого є соціалізація ветеранів війни шляхом забезпечення можливостей систематичних занять спортом та участі у змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів,» – додає керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

Голос Сокальщини на GoogleNews