Легка атлетика

Львів’янин Максим Андрухів став переможцем Чемпіонату асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій

12-13 вересня у Стамбулі (Туреччина) проходить чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій серед юніорів (Balkan U20 Championships)

13 вересня, в перший змагальний день, єдиний представник Львівщини на цих змаганнях – 19-річний Максим Андрухів (тренери – Федоренко В.Ф., Черних В.В.) – здобув золоту медаль в чоловічій естафеті 4х100 метрів.

За збірну України також бігли донеччанин Кирило Приходько, черкащанин Олексій Поліщук та запорожець Андрій Васильєв. Час українців – 41.55. Господарі з Туреччини стали срібними призерами (41.77), третє місце зайняли серби – 42.32.

Додамо, що в жіночій естафеті 4х100 метрів українки стали другими, поступившись тільки сербкам. На світлині – чоловіча і жіноча естафетні збірні України U-20 з медалями чемпіонату Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій серед юніорів.