Головна / Легка атлетика / Переможні кілометри Василя Тетерка

Переможні кілометри Василя Тетерка

Легкоатлет з Бутин Василь Тетерко взяв участь у декількох змаганнях. Зокрема, у чемпіонаті Білорусі (місто Малоліта), проходив півмарафон, у якому 163 бігуни з Росії, Литви, Латвії та України виборювали призові місця. Двадцять один кілометр наш земляк здолав другим (до речі, як і торік на цих змаганнях).

Наступний XIV легкоатлетичний пробіг відбувся у Гусятині Тернопільської області, і був присвячений пам"яті Северина Наливайка. Його організатори  селищна рада і РЦФЗН "Спорт для всіх". Наш земляк Василь Тетерко фінішував першим на дистанції десять кілометрів з результатом 35 хв. 43 сек.

А ось у Данії, на восьмому чемпіонаті Європи з марафону (42 км 195 метрів), Василь Тетерко посів четверте місце, пропустивши двох господарів та легкоатлета з Франції. До речі, у змаганнях, які проходили по гористій місцевості, взяло учать понад тисячу спортсменів.

Вчитель Бутинської школи В. Тетерко нагороджений кубком, призами та грамотами.