АТО

133 новобранці-прикордонники у Великих Мостах присягнули на вірність українському народові

Захист Вітчизни є почесним обов’язком кожного громадянина

Так, сьогодні, у Кінологічному навчальному центрі 133 юнаки з різних областей нашої країни, які вирішили виконати свій обов’язок перед Батьківщиною, склали Військову присягу на вірність українському народові.

Урочистий ритуал складання Військової присяги розпочався на стройовому плацу центру. Після внесення бойового прапора, новобранці зі зброєю в руках, один за одним, урочисто присягнули ніколи не зрадити українському народові.

Цей визначний день залишиться в пам’яті юних захисників назавжди, адже Військова присяга складається один раз на все життя! Керівництво частини, ветерани та представники духовенства привітали молоде поповнення та побажали їм з честю і гідністю нести службу з охорони державного кордону України.

Завершився ритуал складання Військової присяги урочистим проходженням молодого поповнення. Пишаємося новобранцями, які за покликом серця вирішили служити своїй державі та поповнили лави прикордонників. Адже вони обрали для себе престижну та відповідальну справу – охороняти рубежі нашої держави!

Тетяна Рижак – прес-служба Кінологічного центру

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.