АТО

7 серпня 2014 року старший лейтенант Валентин Прихід з Забужжя загинув у бою за Савур-Могилу. Пам’ятаємо

7 серпня 2014 року у бою за стратегічно важливу висоту Савур-Могила в Донецькій області загинув наш односельчанин з Забужжя – старший лейтенант Валентин Прихід

Він був командиром мотострілецької роти 51-ї окремої механізованої бригади (Володимир-Волинський).

Нагадаємо: історія юнака-героя – Валентина Прихода

14 березня 2015 року — за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, відзначений — нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно). Рішенням Сокальської районної ради від 13 жовтня 2016 року присвоєно звання “Почесний громадянин Сокальського району” (посмертно).

Багато вже написано і сказано про Валентина, але ми знову хочемо схилити голови у скорботі за вірним сином України, подякувати за найвищу ціну, яку він заплатив за нашу Волю та Незалежність!

Нагадаємо: 7-8 серпня Українська армія взяла Савур-Могилу. Але зробила це дорогою ціною  життям багатьох вояків АТО. Віддав життя за Україну і житель села Забужжя Валентин Прихід. Уже сорок днів його немає з нами. І у це важко повірити…

Панахида за Валентином Приходом відбудеться 7 серпня о 9 годині в церкві с.Забужжя, після цього буде хода до місця поховання Героя.

Про це повідомили бібліотека с.Забужжя

Голос Сокальщини на GoogleNews