АТО

День Героїв – на Личакові у Львові вшанували пам’ятьборців за волю і незалежність України

Напередодні свята – Дня Героїв у Львові вшанували пам’ять загиблих воїнів, похованих на Марсовому полі та на полях почесних поховань Личаківського цвинтаря.

У неділю 22 травня депутати Львівської обласної ради, спільно з керівниками Львівської обласної військової адміністрації, родичами загиблих воїнів, представниками громадськості поклали квіти та запалили лампадки біля могил полеглих захисників. У виконанні військового оркестру пролунав Державний Гімн України, хор виконав українську народну тужливу пісню «Пливе кача». На полях поховань відбувся чин панахиди, присутні, під проводом священнослужителів молитвою згадали кожного, хто віддав життя у боротьбі за Україну.

Заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод зазначив, що крім традиційних щорічних пам’ятних заходів, справжнім вшануванням українських Героїв мають стати оновлені шкільні програми, зустрічі з ветеранами, програми підтримки їхніх родин. Адже завдяки жертві і подвигу наших воїнів, світ розуміє, що Україна переможе росію. Ця війна змінює кожного, змінює Україну та увесь світ.

«Що більше великих загроз, то більше сильних і мужніх людей з’являється серед нашого народу, то більше героїв творять щоденно подвиги, – зазначив Юрій Холод. – Вклоняємося героям, які не повернулися з поля бою, дякуємо тим, хто сьогодні на передовій безстрашно продовжує боротьбу з загарбником. Герої пишуть нашу історію».

В Україні День Героїв, або Свято Героїв відзначають щорічно 23 травня. Так ми вшановуємо тих, хто в різні часи боровся за свободу та незалежність нашої держави: з часів Київської Русі, Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН-УПА до сучасників – Героїв Небесної сотні та Героїв, які боронять Україну у війні з росією.

Пам’ятні заходи та вшанування Героїв на Львівщині зазвичай відбуваються впродовж тижня.

«Кожен українець – із покоління до покоління має передати дітям пам’ять про героїв на генетичному рівні. Бо пам’ять, вдячність і національна гідність і є тією великою силою нашого народу, яка нині дивує цілий світ», – наголосив Юрій Холод.

751167156
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.