АТО

Історії пацієнтів Superhumans Center: Сергій Копищик потрапив під ворожий артобстріл на Херсонщині

Ліву ногу чоловіка відірвало, праву – через значне пошкодження довелося ампутувати.

Сергій Копищику 25 років. Минулого літа, після трьох важких місяців на нулі, з побратимами потрапив під ворожий артобстріл на Херсонщині. Вижив лише Сергій. Ліву ногу відірвало. Праву – через значне пошкодження довелося ампутувати. Далі був тривалий період боротьби за життя та лікування. Медики не давали жодних прогнозів.

Найбільшою підтримкою під час цього складного випробування для Сергія стала Світлана, дівчина, з якою він познайомився за місяць до повномасштабної війни. Коли Сергія виписали, він освідчився Світлані і вона погодилася стати його дружиною.

Нещодавно чоловік пройшов протезування у Superhumans Center – ультрасучасній клініці на Львівщині, де безкоштовно лікують, протезують та реабілітують всіх, хто постраждав через напад poсії. Роблять це зі залученням найкращих фахівців і найкращих світових технологій.

Добре ходити Сергій почав вже на третій день після протезування. Це, кажуть у медзакладі, абсолютний рекорд.

«У серпні я готуюся стати батьком. На хлопчика чекаємо. Найбільша моя мотивація – тримати оце маленьке щастя, впевнено стоячи та ходячи на двох ногах», – розповів Сергій.

Як зауважила SEO Superhumans Center Ольга Руднєва, ніхто не мріє просто про ноги, людина думає про те, куди вона піде. Сергій, до слова, окрім наполегливих щоденних тренувань, підтримує інших наших захисників та захисниць, які проходять протезування, опановує нову професію – вебдизайнера, і розбиває усі бар‘єри своїм почуттям гумору.

«Колись, як підбирав взуття, то доводилося думати, чи не тісне, чи не буде парити. А тепер можу вибирати, яке хочу, у всьому комфортно буде. Головне, щоб гарне», – наголошує він.

Нагадаємо, перша черга Superhumans Center офіційно запрацювала у квітні. Створили центр на базі одного з госпіталів у Львівській області. Облаштували центр, загальною площею у 2 тисячі м2, у рекордні терміни.  Клініка надаватиме якісні медичні послуги трьом тисячам пацієнтів на рік. У планах – створити ще 5 таких центрів в інших областях України.

«Дякую команді Superhumans за те, що здійснюєте мрії наших суперлюдей. Дякую нашим суперлюдям, завдяки яким Україна є і буде», – підкреслив очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

На першому етапі на базі закладу для українських воїнів та цивільних будуть доступні: лабораторія з виготовлення та збирання протезів, департамент фізичної реабілітації, відділення психологічної підтримки, а також басейн для реабілітації. На другому етапі, який планують запустити також цьогоріч, надаватимуть послуги з реконструктивної пластичної хірургії та медичної реабілітації.

Голос Сокальщини на GoogleNews