АТО

Історії з фронту: повернувся з-за кордону, щоб стати на захист України у лавах 103-ї бригади ТрО

Свою історію розповів «Табор» – водій автомобільної роти 103-ї бригади територіально оборони.

До повномасштабної війни військовий з позивним «Табор» працював будівельником. Понад 7 років займався будівництвом торгових центрів «Епіцентр». Певний час працював в Чехії.

Читайте також: «Ні, тату, я піду разом з тобою»: історія двох медиків, які стали на захист країни у лавах 103-ї бригади тероборони

Звістку про початок повномасштабного вторгнення росії на територію України чоловік отримав, перебуваючи за кордоном. Щойно у нього з’явилась можливість повернутися додому, чоловік став на захист своєї країни.

«В мене тут мама, сестра, п’ять племінників. Я не міг дозволити, щоб хтось вдерся на нашу землю та знущався з них. Я мусив їх захистити. А ще в нас дуже красиві дівчата. Я не хотів щоб вони жили в страху. Перемога – це не радість. Так звичайно, хотілося, щоб це було вже якнайшвидше. Щоб сказали «хлопці, здавайте зброю та броніки, все закінчилося». Щоб можна було просто повернутися до своїх сімей і все», – розповідає військовий.

Захисник зізнається, що після омріяної перемоги він та його побратими хочуть повернутися в суспільство, яке розумітиме їхній емоційний стан та адекватно на реагуватиме на фізичні зміни.

«Ті хлопці, які пережили це все, отримали поранення або контузії, будуть по-іншому на все реагувати. Тому, дуже важливо щоб суспільство це усвідомлювало», – додає «Табор».

Голос Сокальщини на GoogleNews