АТО

Ключове за попередню добу: на Львівщині була загроза ракетного удару з території Білорусі

Минулої доби на Львівщині лунало два сповіщення про повітряну тривогу через дії ворога.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

“20 листопада о 09:15 сирени сповістили про повітряну тривогу. Була небезпека удару крилатими ракетами з Білорусі. Загроза не справдилася. В області все спокійно”, – зазначив очільник Львівщини.

Також він поінформував, що на Львівщині сьогодні, як і в усіх областях, триватимуть планові відключення електроенергії, а щоб дізнатися інформацію щодо відключень за вашою адресою потрібно перейти на сайт Львівобленерго.

“Чому виключають світло не в усіх? Як пояснили у Львівобленерго, якщо на лінії електропередачі є об’єкти критичної інфраструктури, медичні заклади, то, швидше за все, відключень там не буде. Причина зрозуміла – не можна залишити без живлення важливі для життя області об‘єкти, відповідно – електроенергія буде і в частини споживачів, які підключені до цієї лінії. Є позитивні новини від «Укренерго»: протягом вихідних вдалося дещо пом‘якшити обмеження споживання електроенергії. Додаткових аварійних відключень у нашій області станом на цю годину не планують”, – повідомив Максим Козицький.

Минулої доби двома евакуаційними потягами у Львів з епіцентрів бойових дій прибули ще 58 людей, а до Перемишля зі Львівщини чотирма потягами вирушили 530 осіб.

“Через пункти пропуску у Львівській області з України за добу виїхали 17 тисяч 319 людей. На в’їзд оформили 20 тисяч 342 осіб, з них українців – 19 тисяч 486”, – додав Максим Козицький.

Поліція області опрацювала 1045 звернень щодо підозрілих осіб та об‘єктів.

“Проїзд державними та місцевими дорогами Львівщини забезпечений. Покриття місцями мокре. Водії, врахуйте це”, – наголосив очільник Львівщини.

Голос Сокальщини на GoogleNews