АТО

Майор Олександр Кононенко – випускник Національної академії сухопутних військ у Львові помер після важкого поранення у бою

Випускник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного 2017 року майор Олександр Кононенко народився у селі Калинівка, що на Сумщині. Як і всі хлопчаки, мріяв стати військовим. Тож після закінчення школи, при першій слушній нагоді, звернувся у військкомат і сказав, що хоче служити у війську.

Сумну звістку повідомили у Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Юнакові запропонували службу за контрактом на посаді старшого механіка радіорелейної станції зв’язку у військовій частині неподалік від столиці. Та вже через три місяці Олександр вирішує стати професійним військовим і поступає у Львівський видовий виш. Фах артилериста обрав не випадково. Він якось наголосив: «Міццю війська і справжнім богом війни завжди була саме артилерія. Вона і нині готова прийти на допомогу піхоті. І приходить, вчасно рятуючи, прикриваючи вогнем та знищуючи ворога!».

Після випуску Кононенка скерували у 17-ту окрему Криворізьку танкову бригаду імені Костянтина Пестушка, а відтак, разом з підрозділом – у зону проведення Антитерористичної операції на Донбасі. Воював молодий лейтенант мужньо, а завдяки міцним знанням та навичкам чи не одразу здобув авторитет серед підлеглих та офіцерів. Здібного лейтенанта невдовзі призначили командиром самохідної артилерійської батареї.

Після повномасштабного вторгнення російських окупантів, Кононенко воював у найгарячіших точках. 13 квітня, під час обстрілу ворогом командно-спостережного пункту поблизу Новотошківки, що на Луганщині, він зазнав важких поранень. Тиждень військові лікарі боролись за його життя! Та 19 квітня серце Героя зупинилось…

У нього залишилась дружина та маленький син. Поховали майора Олександра Кононенка у рідному селі.
Україна втратила одного з найкращих своїх синів та захисників…

Спочивай з миром, мужній Український Воїне…

750797284
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.