АТО

На Яворівщині військовослужбовцю вручили ключі від квартири

Сьогодні, 14 січня 2021 року, під час наради з представниками військових частин району голова райдержадміністрації Юрій Шпак та голова районної ради Микола Романюк вручили ключі від квартири учаснику АТО (ООС), згідно з засіданням комісії з розгляду заяв учасників АТО/ ООС та родин Героїв Небесної Сотні щодо придбання житла на умовах співфінансування від 15.09.2020р. №1 прийнято рішення щодо виплати грошової компенсації для придбання житла на умовах співфінансування відповідно до Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням сесії Львівської обласної ради від 05.12.2017року № 552 – особі з інвалідністю 3 групи внаслідок війни, учаснику бойових дій АТО/ ООС.

Варто зазначити, розмір грошової компенсації згідно з проведеним розрахунком становив – 1 110645,13. Обсяг співфінансування з обласного та районного бюджету становить: 30% – область, 20 % – район.

“Сьогоднішній день – дуже велика та радісна подія для нас. Спільною співпрацею, добились такого результату, вручивши квартиру військовослужбовцю. Ви борці за волю українського народу від загарбника, бережете наш мир і спокій. Прийміть щирі слова подяки й вітання. Бажаю вам здоров’я, радості, любові в сім’ї та всіх земних благ» – говорить Юрій Шпак

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.