АТО

На Яворівщині вшанували пам’ять Героя Юрія Прихода

19 червня минає 7 річниця з дня загибелі під час бою поблизу селища Ямпіль та села Закітне, Героя з Яворівщини ЮРІЯ ПРИХОДА

Заступник голови Яворівської районної державної адміністрації Володимир Дзюнька відвідав могилу Юрія, де запалив лампадку та молитвою вшанував світлу пам’ять про Героя.

Подвиги Героїв України – це та велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодним змінам у сучасному світі. Це взірець патріотизму для кожної людини і громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь українського народу

Вічна пам’ять Герою!

Нагадаємо,
Прихід Юрій Степанович – старший розвідник розвідувальної роти штабного батальйону 24-ї окремої механізованої бригади імені князя Данила Галицького Сухопутних військ Збройних Сил України, старший солдат.

Народився 10 квітня 1993 року в селі Семирівка Яворівського району Львівської області. У 2008 році закінчив 9 класів загальноосвітньої школи села Семирівка, у 2010 році – загальноосвітню школу села Чернилява Яворівського району, у 2012 році – Львівський кооперативний коледж економіки і права.

З листопада 2012 року по листопад 2013 року проходив строкову військову службу в роті глибинної розвідки 54-го окремого гвардійського розвідувального батальйону Сухопутних військ Збройних Сил України (військова частина А2076, місто Новоград-Волинський Житомирської області).

З січня 2014 року проходив військову службу за контрактом в 24-ій окремій механізованій бригаді імені князя Данила Галицького Сухопутних військ Збройних Сил України (військова частина А0998, місто Яворів Львівської області).

З весни 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України.

19 червня 2014 року в районі селища міського типу Ямпіль та села Закітне Краснолиманського (з 2016 року – Лиманського) району Донецької області під час виконання бойового завдання, в ході якого необхідно було висунутися у глиб територій тимчасово контрольованими бойовиками, знищити укріплення і звільнити населені пункти, військовослужбовці 24-ї окремої механізованої бригади вступили у бій з російсько-терористичними угрупуваннями. Унаслідок бою близько 30 військовослужбовців отримало поранення різних ступенів тяжкості та 7 військовослужбовців загинуло, серед них і старший солдат Прихід.

23 червня 2014 року похований на кладовищі села Семирівка Яворівського району.

20 лютого 2015 року під час сесії Яворівської районної ради, було прийнято рішення про присвоєння Семирівській загальноосвітній школі ім’я Юрія Прихода.

6 вересня 2015 року в селі Семирівка Яворівського району на фасаді будівлі загальноосвітньої школи (вулиця Іоанна Богослова, 110), де навчався Юрій Прихід, йому відкрито меморіальну дошку.
Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступня (15.07.2014; посмертно).

Залишились батьки.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.