Головна / АТО / На Львівщині вшанували пам’ять Героя Небесної Сотні Івана Бльока

На Львівщині вшанували пам’ять Героя Небесної Сотні Івана Бльока

Пам’ять Героя вшанували рідні та друзі на у місті Городок, де похований Іван Бльок. Представники духовенства провели чин панахиди.

Про це повідомляють в ЛОДА.

Також днями у вестибюлі Львівської обласної адміністрації було встановлено присвячений Героєві стенд із виставки “Історії життя Героїв Небесної Сотні Львівщини” Львівського історичного музею.

Довідково:

Іван Бльок (21 липня 1973р.-20 лютого 2014р.) народився в сім’ї робітників: батько Іван Федорович працював у цеху на заводі ЛОРТА монтажником апаратури, мати Пелагія Миколаївна – комірником заводу «Електрон».

До 1976 р. родина Бльоків мешкала в селі Дроздовичі. У 1976р вони переїжджають у м. Городок Львівської області.

У 1979 – 1990рр. Іван навчався в Городоцькій ЗОШ №3.

У 1992. Іван Бльок одружився, а через рік у молодої сім’ї народилася донька Яринка. Та сімейне життя не склалося.Чоловік важко переживав розрив із донькою, яку колишня дружина забрала з собою.

Упродовж 1993-1996рр. Іван навчався у Львівському техніко-економічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка».

Якийсь час перебуває в Німеччині на заробітках. Після повернення на Батьківщину, 1998 р., одружується вдруге. У 2000р. у подружжя народжується донька Ліля, у 2005р. – син Павло.

Іван Бльок завжди переймався долею України, був активним учасником Помаранчевої революції, їздив спостерігачем під час виборів у Луганськ, знаходився у самісінькому вирі Революції Гідності. Він жив переконанням: «Хто, як не я?»

Уперше Іван Бльок (позивний «Тур») прибув на Майдан після побиття студентів

30 листопада 2013р. Потім приїздив ще декілька разів. При розгоні Майдану 11грудня 2013р. Бльок обороняв Інститутську. Брав участь у штурмі КМДА. Був зареєстрований у сотні Лева.

20 лютого 2014р. Іван Бльок загинув від кулі снайпера на вулиці Інститутській.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seven − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!