АТО

На Львівщині вшанували пам’ять Героя Небесної Сотні Івана Бльока

Пам’ять Героя вшанували рідні та друзі на у місті Городок, де похований Іван Бльок. Представники духовенства провели чин панахиди.

Про це повідомляють в ЛОДА.

Також днями у вестибюлі Львівської обласної адміністрації було встановлено присвячений Героєві стенд із виставки “Історії життя Героїв Небесної Сотні Львівщини” Львівського історичного музею.

Довідково:

Іван Бльок (21 липня 1973р.-20 лютого 2014р.) народився в сім’ї робітників: батько Іван Федорович працював у цеху на заводі ЛОРТА монтажником апаратури, мати Пелагія Миколаївна – комірником заводу «Електрон».

До 1976 р. родина Бльоків мешкала в селі Дроздовичі. У 1976р вони переїжджають у м. Городок Львівської області.

У 1979 – 1990рр. Іван навчався в Городоцькій ЗОШ №3.

У 1992. Іван Бльок одружився, а через рік у молодої сім’ї народилася донька Яринка. Та сімейне життя не склалося.Чоловік важко переживав розрив із донькою, яку колишня дружина забрала з собою.

Упродовж 1993-1996рр. Іван навчався у Львівському техніко-економічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка».

Якийсь час перебуває в Німеччині на заробітках. Після повернення на Батьківщину, 1998 р., одружується вдруге. У 2000р. у подружжя народжується донька Ліля, у 2005р. – син Павло.

Іван Бльок завжди переймався долею України, був активним учасником Помаранчевої революції, їздив спостерігачем під час виборів у Луганськ, знаходився у самісінькому вирі Революції Гідності. Він жив переконанням: «Хто, як не я?»

Уперше Іван Бльок (позивний «Тур») прибув на Майдан після побиття студентів

30 листопада 2013р. Потім приїздив ще декілька разів. При розгоні Майдану 11грудня 2013р. Бльок обороняв Інститутську. Брав участь у штурмі КМДА. Був зареєстрований у сотні Лева.

20 лютого 2014р. Іван Бльок загинув від кулі снайпера на вулиці Інститутській.

Голос Сокальщини на GoogleNews