АТО

Полеглому захиснику України Роману Бойку з Дрогобиччини можуть присвоїти почесне звання «Герой України»

Вихідцю Дрогобицької громади – Роману Бойку, який віддав своє життя, захищаючи рідну країну від ворога, можуть присвоїти почесне звання «Герой України» (посмертно). Відповідну петицію було зареєстровано 13 травня на офіційному сайті Президента України.

Роман Бойко народився в селі Гаї Нижні, Дрогобицької громади. Понад усе він любив свою родину та Україну. Всі, хто були з ним знайомі, кажуть, що такі люди, як він – зустрічаються дуже рідко. Роман був відважним, сильним, мужнім, чесним, добрим, він завжди був готовий підтримати та віддати останнє що має, аби тільки іншій людині було добре. Мав золоті руки, йому завжди все вдавалось.

З початку повномасштабного вторгнення, Роман взяв до рук зброю та став на захист Батьківщини. Був стрільцем-помічником гранатометника 3 аеромобільного відділення 2 аеромобільного взводу 13 аеромобільної роти 4 аеромобільного батальйону військової частини А4355.

На останньому бойовому завданні, під час артилерійського обстрілу, Роман отримав вибухову травму несумісну з життям. Загинув 26 квітня 2024 року, обороняючи нашу Батьківщину до останнього подиху, поблизу н.п. Стельмахівка, Сватівського району, Луганської області.

Рідні, близькі, бойові побратими пишаються Романом – Людиною з великої літери, який з честю та гідністю виконав свій обов’язок громадянина України.

Під час здійснення заходів із забезпечення оборони України, він ніколи не скаржився, що йому важко, навпаки, завжди знаходив слова підтримки, говорив, що Україна невдовзі переможе і він обов’язково повернеться додому. Він щиро і до останнього вірив в нашу перемогу й усіма силами наближав її» – йдеться в петиції.

Підтримати петицію про присвоєння полеглому захиснику звання «Герой України» можна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/226238 .

Голос Сокальщини на GoogleNews