АТО

Прикордонника з Червоноградщини відзначили орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)

Нагороду отримали донька та дружина захисника.

Відповідно до Указу Президента України за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) удостоїли прикордонника, мешканця Великомостівської громади Червоноградського району Ігоря Веснія.

Учора, 7 серпня, нагороду отримали родина захисника, донька Марта Весній та дружина Галина Весній.

Про це повідомили у Червоноградській РВА.

Ігоря Веснія мобілізували на початку повномасштабної війни росії проти України. Проходив службу у Кінологічному навчальному центрі Державної прикордонної служби України, далі виконував бойове завдання у складі 4-го відділення інспекторів прикордонної служби «Станиця Луганська». У важких боях з ворогом поблизу населеного пункту Нове 16 квітня 2022 загинув. Тривалий час тіло захисника не могли забрати.

Лише 4 жовтня 2022 надійшла інформація, що у населеному пункті Нове провели розкопки двох братських могил, тіла направили до моргу м. Дніпро. Серед загиблих військовослужбовців ідентифікували і тіло Ігора Веснія.

«Ігор був учасником АТО, а коли 24 лютого 2022 року розпочався наступ російських військ, сказав що не може бути осторонь, захищати Україну то його обов’язок», – згадує дружина Галина.

Нагороду сім’ї загиблого вручили начальник Червоноградської РВА Андрій Дяченко спільно з заступником начальника 7-го прикордонного Карпатського загону Петром Жовничем та заступником начальника відділу прикордонної служби «Нісмичі», майором Ігорем Жмідою.

«Знаю, що жодні слова не можуть полегшити горе родини, бо втрата чоловіка та батька – це невимовний біль, який залишається назавжди. Боляче бачити як діти отримують нагороди загиблих батьків. Для нас він назавжди залишиться Героєм, який віддав за Україну найцінніше – життя. Вічна шана Воїну», – зазначив Андрій Дяченко.

Голос Сокальщини на GoogleNews