АТО

Прикордонники кінологічного центру знайомили молодь з особливостями професії

Кінологічний навчальний центр завжди активно сприяє та організовує заходи з військово-патріотичного виховання молоді. Так, сьогодні учні 10-11 класів сіл Волиця та Острів Сокальського району завітали до прикордонників навчального центру.

Учням продемонстрували сучасні зразки озброєння та техніки, які використовують в охороні державного кордону та на Сході країни, розповіли про технічні можливості та заходи безпеки при поводженні зі зброєю.

У музеї навчального закладу старшокласників ознайомили з історією та діяльністю навчального центру, де вони з великим задоволенням розглядали фотографії, зразки зброї часів Другої світової війни а також предмети та елементи озброєння, привезені військовослужбовцями із зони проведення АТО.

Незабутні емоції та враження від екскурсі діти отримали під час виступу кінологів зі службовими собаками. Під час показового виступу чотирилапі прикордонники показали всю майстерність та навики у пошуку та затриманні порушників кордону, виявленні зброї, вибухівки та наркотичних речовин.

Кінологічний навчальний центр завжди радо зустрічає школярів. Адже такі заходи сприяють формуванню почуття патріотизму у підростаючого покоління та допомагають молоді у виборі майбутньої професії.

Таня Рижак, – прес-центр Кінологічного центру

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.