АТО

Сьогодні Львівщина прощається із шістьма захисниками

Щоденно о 9 годині вшановуємо хвилиною мовчання світлу памʼять усіх, хто загинув за Україну через російську агресію.

Сьогодні Львівщина прощається із шістьма захисниками

🕯️Андрій Пиль

🕯️Андрій Пиль
🕯️Андрій Пиль

Житель села Нижні Гаї Дрогобицької громади. Після закінчення школи вступив у Дрогобицький коледж нафти та газу. Із початком повномасштабного вторгнення добровольцем став на захист держави у складі 1-ї роти 67-го батальйону ТрО. Загинув 14 травня 2024 року поблизу населеного пункту М’ясожарівка на Луганщині. Йому було 48 років.

🕯️Іван Колодійчик

🕯️Іван Колодійчик
🕯️Іван Колодійчик

Уродженець міста Борислав Львівської області. Навчався у Бориславському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 4 імені Стефана Коваліва. Згодом вступив до Львівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут. З перших днів повномасштабного вторгнення вступив до лав Збройних Сил. Воював у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Загинув 27 травня 2022 року. У віці 23 роки.

🕯️Богдан Крохмаль

23-річний червоноградець Богдан Крохмаль
23-річний червоноградець Богдан Крохмаль

23-річний житель міста Червоноград. Був старшим солдатом, навідником мінометного взводу 33-ї окремої механізованої бригади. Воїн вважався зниклим безвісти з лютого 2024 року. Однак згодом рідні отримали підтвердження його загибелі на Донеччині.

🕯️Володимир Дацюк

Дацюк Володимир
Дацюк Володимир

Уродженець міста Сокаль. Служив майстром ударних безпілотних авіаційних комплексів батальйону безпілотних систем військової частини А4447. Загинув 12 травня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Побєда Донецької області. У віці 46 років.

🕯️Юрій Потрогош

🕯️Юрій Потрогош
🕯️Юрій Потрогош

Житель міста Кам’янка-Бузька. Воїн був підполковником та командиром однієї з військових частин. Загинув 16 травня 2024 року внаслідок ракетного обстрілу на Харківщині. У віці 38 років.

🕯️Богдан Мацелюх

🕯️Богдан Мацелюх
🕯️Богдан Мацелюх

Уродженець села Старий Яр, згодом переїхав до Яворова. У серпні 2023 року Богдана призвали до війська і він вступив до лав 14-ї механізованої бригади. Загинув 10 травня 2024 року під час виконання бойового завдання на Харківщині.

Вічна пам’ять усім героям! 🙏

Голос Сокальщини на GoogleNews