АТО

Сьогодні у селі Волиця на Сокальщині прощалися із загиблим курсантом Віталієм Вільховим

Сьогодні, 30 вересня попрощалась із загиблим в авіакатастрофі курсантом Віталієм Вільховим

Поховали Віталія Вільхового у його рідному селі Волиця Сокальського району.

https://www.facebook.com/1zahidTV/videos/399530308111101/UzpfSTEwMDAxMzA2MzMzNTUxNTpWSzoxNzE1MTY3MDgxOTY1NjYz/

“Відповідальний, житттєрадісний, добрий і щирий хлопець, який прагнув тримати над нами небо…Його загибель – невгамовний біль, який назавжди залишиться в нашому серці. Вічна пам’ять Віталію та всім хлопцям, яких не стало того страшного дня. Нехай з Богом спочивають”,- сказав голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Як зазначив голова Сокальської районної ради Микола Пасько, сьогодні наш край прощався з курсантом Університету повітряних сил імені І. Кожедуба Віталієм Вільховим. Біда прийшла в наш дім. Молодий хлопчина , вихований батьками як справжній патріот України, який готувався стати професійним військовим та одягнув форму ще у ліцеї імені Героїв Крут , пішов у кращий світ. Майбутній штурман військової авіації , Віталій один з двох курсантів, які вижили після катастрофи АН – 26 під Чугуєвим. Він боровся за життя до останнього. Правду кажуть, небо забирає найкращих!

Нагадаємо, 25 вересня біля міста Чугуїв на Харківщині у авіакатастрофі загинули 7 офіцерів та 19 курсантів Харківського національного університету повітряних сил ім. Кожедуба. Серед них було також і двоє мешканців Львівщини – Віталій Вільховий та Ростислав Булій. Курсант Віталій Вільховий вижив у катастрофі, але згодом помер у лікарні від отриманих опіків.

У зв’язку зі смертю  Віталія Вільхового 30 вересня 2020 року в Сокальському районі було оголошено Днем жалоби.

Вчора 29 вересня військовослужбовці Кінологічного навчального центру зустріли та провели в останню путь побратима та земляка, курсанта Віталія Вільхового, який загинув авіакатастрофі військового літака АН-26 поблизу міста Чугуєва Харківської області.

Голос Сокальщини на GoogleNews