АТО

Сокальчани неодноразово відправляли допомогу в зону АТО

Сокальчани з перших днів воєнних дій на сході України допомагали військовим, хто чим міг. Роблять це й нині: продуктами, грішми, теплим одягом.

Активісти Сокальщини на чолі з Михайлом Турішиним, Володимиром Мікуланінцем і Борисом Ахмадєєвим неодноразово відправляли допомогу в зону АТО. Ось і нещодавно вони загорілися ідеєю допомогти нашим військовим ще й технікою. До цієї доброї справи долучили ще кількох активістів. 

Сокальчанин Олег Фенчин віддав на добру благочинну справу автомобіль «УАЗ». Але він потребував переобладнання і ремонту. Гроші на запчастини пожертвували Юрій Закорчевний, Марія Шамборовська, Юрій Товарянський, Олександр Барвінко, Микола Дем’янович, Юрій Чабан, Михайло Турішин. За кошти благодійників закупили запчастини і на автосервісі у с. Поториця (Богдан та Олег Гладуни) його капітально відремонтували і пофарбували у військові кольори. Екіпірований автомобіль освятив настоятель Храму Вознесіння Господнього м. Сокаль о. Володимир Жарський. Він окропив його свяченою водою, аби його не зачепили ворожі кулі, і побажав, щоб усіх наших військових, хто буде їздити на ньому, та усіх, хто нині перебуває в зоні АТО, беріг Господь. 

Далі автомобіль завантажили продуктами харчування, закрутками, солодощами, які зібрали сокальчани, і він поїхав на східні кордони України.

Особливо хочеться відзначити мешканців села Гута, які напекли більше двадцяти ящиків (а це майже півмашини) домашнього смачного печива, щоб наші воїни в Різдвяні свята могли ним поласувати. На всіх коробках жінки написали: «Повертайтесь додому, ми вас чекаємо!» Багато ящиків тістечок «Бімбом» заспонсорувала приватний підприємець Марія Шамборовська. Продукти харчування, одяг також активно зібрали мешканці сіл Тартаків, Копитів, Романівка на чолі з Євгеном Гужельником, працівники газокомпресорної станції с. Волиця, ДП «Галсільліс», мешканці Жвирки Іван Кошлай та Григорій Стандарчук. Христина Прокопчук заспонсорувала буржуйку, щоб воїни грілися взимку.

Долучилися до збору також районна та міська влада. Завдяки усім небайдужим людям, волонтерам, благодійникам наші воїни ситі і одягнені. Збір і надалі продовжується, продукти харчування, закрутки, солодощі, теплий одяг ви можете віддати нашим військовим, попередньо зателефонувавши до Володимира (0934429500).
Дякуємо усім, хто долучається до доброї справи.

Ольга ДИЛИН.

Фото автора.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.