АТО

Сокальщина знову у жалобі – загинув мешканець міста Магдюк Сергій

Сокальщина знову у жалобі. Тільки вчора громада провела у останню дорогу Героя Степана Бориса, а вже сьогодні знову сумні новини надійшли від військових…

Сумну звістку повідомили сьогодні у Сокальській міській раді.

Вчора зупинилося серце нашого Захисника Магдюка Сергія Віталійовича, 28.09.1986 р.н., жителя м.Сокаль.

Відразу після повномасштабного вторгнення окупантів в Україну Сергій 25 лютого 2022 року добровольцем призвався на службу в Збройні Сили України, служив у 105 Чернігівському прикордонному загоні. Був Героєм, Патріотом, адже міг не ставати на захист України, мав для цього законні підстави.

Висловлюємо щирі співчуття з приводу смерті Героя батькам – Наталії Миколаївні та Віталію Івановичу, цивільній дружині Василині, двом донечкам – Софійці і Даринці.

Тіло Захисника вже у дорозі до рідного Сокаля. Сьогодні орієнтовно о 17год. (точніший час повідомимо згодом) зустрічаємо тіло Героя Сергія Магдюка на рідній землі. Просимо громаду відкласти усі справи і прийти належно зустріти Героя біля храму св.ап.Петра і Павла, з прапорами, квітами, лампадками.

Пам’ятаймо, що за наш спокій і за наше мирне життя Сергій Магдюк воював з окупантом з перших днів війни і поклав на вівтар свободи найдорожче – своє життя.

Парастас відбудеться сьогодні о 18.00год.в кімнаті смутку храму св.ап.Петра і Павла. Похорон розпочнеться завтра о 13.30год. Поховають Сергія Магдюка на Алеї Слави у Сокалі.

Вічна пам’ять Герою!

Голос Сокальщини на GoogleNews