АТО

У Трускавці зустріли полеглого воїна Володимира Комоняка

Він міг ще жити і жити, радіти життю, розбудовувати рідну державу, тішитися нащадками, допомагати піднімати на ноги братиків та сестричок.

Він і далі міг бути потіхою для матінки, добрим товаришем для всіх, з ким дружив, міг творити, насолоджуватися життям і продовжувати залишати добрі сліди на землі, як робив це досі. Але клята війна забрала його з-поміж нас, обірвавши молоде життя у розквіті сил, у віці 30-ти років.

Трускавчанин Володимир Комоняк – один з тих людей, про яких хочеться говорити лише добрі слова, бо він дійсно їх заслуговує. Тож не дивно, що всією громадою вийшов Трускавець, щоб зустріти його тіло, щоб оплакувати разом з мамою, братами та сестрами, друзями та сусідами полеглого воїна, щоб розділити з ними печаль, сум, біль.

Сьогодні, в такий ясний погожий день Володимир Комоняк навіки повернувся до рідного Трускавця. Повернувся на щиті, повернувся як Герой. Як би хотіли всі ми, щоб він повернувся живим! Але ворожа куля вбила його у бою під селом Водяне на Донеччині.

Зустріли воїна-Героя спочатку на Перехресті Героїв, де п’ятеро священиків відслужили панахиду. Траурна колона прибула до Трускавця, до церкви святого пророка Іллі, де сьогодні в 19.00 відслужать парастас.
Похорон – завтра, 11 квітня, в 13.30.

Вічна пам`ять тобі, воїне-Герою Володимире! Ти назавжди залишишся в наших серцях, в нашій пам`яті, на скрижалях історії України як той, хто сповнив найвищу жертву, як той, хто віддав життя за ближніх своїх, за рідний народ та рідну державу-Україну!

Царство Небесне Володимирові Комоняку, а рідним – наші щирі співчуття…

Голос Сокальщини на GoogleNews