Головна / АТО / У Великих Мостах пройшли підготовку військовослужбовці Управління державної охорони України зі своїми вихованцями

У Великих Мостах пройшли підготовку військовослужбовці Управління державної охорони України зі своїми вихованцями

У Кінологічний навчальний центр Державної прикордонної служби здійснює підготовку кінологів та службових собак не лише для потреб відомства, а й для силових структур України.

Так, на базі центру вже вдруге пройшли підготовку військовослужбовці Управління державної охорони України зі своїми вихованцями. Чотирилапі сек’юріті Карат і Лакі виконують особливі завдання – вони відповідають за безпеку перших осіб держави. Тож чотирилапі охоронці пройшли курс підготовки з пошуку зброї та вибухових речовин. Пошук вибухівки для собаки – це найскладніша задача, яка вимагає високої витривалості, повної взаємодії з кінологом та чітке виконання команд.

Найголовніше у тандемі кінолог і собака – розуміти один одного без слів. Небезпеку мають відчувати уже за кілька метрів і попередити свого напарника, при цьому чотирилапих вчать не чіпати знахідку ні лапою, ні зубами, оскільки вона може вибухнути. Чотирилапі курсанти успішно пройшли підготовку та склали випускні іспити на “відмінно”.

Тож тепер чотирилапі охоронці Управління державної охорони України забезпечуватимуть безпеку перших осіб держави.

Тетяна Рижка – прес-служба кінологічного центру

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

15 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!