АТО

Вчора Львів прощався з чотирма Героями, які віддали своє життя за волю українців

22 жовтня Львів попрощався ще з чотирма Героями. Олексій Єманов, Ростислав Шийко, Юрій Осадчук та Сергій Чистяков загинули, захищаючи Україну.

Поховали Героїв на Личаківському кладовищі.

Біографічні довідки Героїв

 

Закінчив Державний бюджетний навчальний заклад професійного навчання «Севастопольський архітектурно-будівельний коледж» за спеціальністю «Будівництво та експлуатація будівель та споруд».

У 2019 році розпочав кар’єру у Головному управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області. Обіймав посаду пожежного-рятувальника, згодом – моториста-сапера відділення підводного розмінування. Під час проходження служби здобув звання «молодший сержант служби цивільного захисту».

Після початку агресії росії вступив до лав Збройних Сил України. Учасник бойових дій.

У Олексія Єманова залишилися батьки, вагітна дружина, донька та двоє братів.

Навчався у Ліцеї міжнародних відносин імені Василя Стуса Львівської міської ради. Вищу освіту здобув у Національному університеті «Львівська політехніка» за фахом «Менеджмент». Пройшов військову підготовку і отримав звання «молодший лейтенант».

Учасник Помаранчевої революції та Революції Гідності, боронив Батьківщину в зоні проведення Антитерористичної операції у складі окремого загону спеціального призначення «Азов»

Був одним із лідерів фанатського руху львівських «Карпат», автором блогу «Військова історія».

Із початком повномасштабного вторгнення боровся із окупантами у лавах 103-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України.

У Ростислава Шийка залишилися батьки, брат, дружина та двоє маленьких доньок.

 

Уродженець міста Кам’янка-Бузька Львівської області. Проживав у Львові.

Закінчив Національний університет «Львівська політехніка». Самотужки опанував іспанську мову, під час війни розпочав вивчення китайської. Грав на віолончелі.

Активно займався муай тай, був володарем «синього поясу» із джиу-джитсу, а також фанатом львівських «Карпат». Обіймав посади у IT-компаніях «EPAM» та «N-iX».

Із першого дня повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини від окупантів. Проходив військову службу в лавах 103-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України.

У Юрія Осадчука залишилися дружина, батьки, сестра, шваґро та племінниця.

 

Уродженець міста Гомель (Республіка Білорусь), де проживав до 10-літнього віку. Згодом із родиною переїхав до Львова.

Навчався у Середній загальноосвітній школі № 9. Закінчив Морехідний фаховий коледж імені Олександра Івановича Маринеска Національного університету «Одеська морська академія». Проходив службу в армії.

Впродовж останніх років працював у Товаристві з додатковою відповідальністю «ГАЛ-Кат». Захоплювався риболовлею та їздою на мотоциклі.

Із початком повномасштабного вторгнення добровольцем вступив до лав територіальної оборони. Захищав Батьківщину у складі 103-ї бригади територіальної оборони Збройних Сил України.

У Сергія Чистякова залишились дружина і донька.

Голос Сокальщини на GoogleNews