АТО

Військовослужбовців із Червоноградщини посмертно відзначили державними нагородами

Відповідно до Указу Президента України почесними орденами удостоїли: Грицика Романа, Фаберського Володимира, Степанка Андрія, Дмитріва Романа, Клонцака Миколу, Пилюка Олега.

Нагороди рідним полеглих воїнів вручив начальник Червоноградська районна державна адміністрація Андрій Дяченко.

Орден «Богдана Хмельницького» ІІ ступеня:

  • Роман Грицик — родом із Червонограда. Здобув військове звання «Майор». Загинув у вересні 2023 року на Донеччині у віці 25 років.

Орден «За мужність» ІІІ ступеня:

  • Володимир Фаберський — уродженець Червонограда. На початку повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини у складі 128 окремої гірсько-штурмової бригади. Був гранатометником. Загинув 6 грудня 2022 року поблизу села Яковлівка, що на Донецькому напрямку.
  • Андрій Степанко — житель села Острів. Загинув у січні 2023 року.
  • Роман Дмитрів — родом із Червонограда. З 16 квітня 2022 року військовослужбовця вважали зниклим безвісти — у жовтні його загибель підтвердили. Роман загинув на Харківщині у віці 36 років.
  • Микола Клонцак — уродженець Червонограда. Під час повномасштабної війни обороняв Україну в лавах 53 окремого стрілецького батальйону ЗСУ. Обіймав посаду стрільця-санітара. Загинув 11 березня 2023 року в бою у Бахмуті на Донеччині. Йому було 22 роки.
  • Олег Пилюк — житель Червонограда. У 2014-2016 роках брав участь в АТО. З 2021 року боронить територіальну цілісність нашої держави у складі 24 бригади імені короля Данила. Загинув 20 березня 2022 року в місті Попасна, що на Луганщині.

Вічна памʼять усім Героям🕯

Голос Сокальщини на GoogleNews