АТО

Волонтери та активісти стараються чим можуть допомогти бійцям, які перебувають у зоні АТО

Волонтери та активісти громадської організації "Народне слово" стараються чим можуть допомогти бійцям, які перебувають у зоні АТО. Практично щомісяця проводять для них збір продуктів, бо знають, що там, на передовій, на них єдина надія. Активісти спілкуються майже з кожним бійцем з Сокальщини (з ким вдалося вийти на зв'язок) та знають потреби кожного взводу в зоні АТО, де ті проходять службу. 

Нещодавно вони знову, вже всімнадцяте, зібрали продукти, речі першої необхідності і відправили бійцям-землякам, які і служать у 24 і 53 бригадах (міста Папасне та Новотошківське Луганської області). 

До доброї справи громадської організації "Народне слово" приєднались жителі сіл Конотопи, Теляж, Поториця, Завишень. Селяни передавали бійцям харчі, які швидко не псуються (консерви, цукор, каву, чай, цукерки, печиво та ін.), гроші, засоби гігієни. Свою вагому лепту внесли й підприємці  це директор ТзОВ "Євро-Комерс" Оксана Мисака, яка надала п'ять свинних тушок, директори ПП "Козацький курінь", "Легенда" та "Кулінарія"  Петро Пилипчук, Петро Міркунов і Наталія Кінах  продукти й цигарки, директор ПП "Барвінко" Олександр Барвінко  шкарпетки, Юрій Мандрик  бінокль та гроші, директор піцерії "Фігаро" Ростислав Фігурко заправив машину дизпаливом, підприємці  Андрій Охрим, Михайло Пограничний, Ігор Пилипчук і Олександр Сорочинський спонсорували гроші та харчі. Працівники Сокальської філії Львівського музею історії релігії "Людина, Земля, Всесвіт", (директор народний митець Анатолій Покотюк) передали бійцям 1000 гривень. 

Приємно, що активно долучились до акції не тільки родичі вояків, підприємці, але й багато добрих, сердечних людей. Варто відзначити активність школярів та молоді, які не тільки збирають продукти та товари першої необхідності, а й самі виготовляють вироби та малюють малюнки, що зігрівають душу бійцям. Зокрема, учні Сокальської санаторної школи-інтернату (вихователь Ольга Сольвар), члени Сокальської скаутської організації "Пласт" (керівник Галина Матвіїв) під керівництвом художників Анни Вихтюк і Богдана Ямового, які займаються в гуртку в музеї "Людина, Земля, Всесвіт", виготовили для бійців обереги з глини. Учні Сокальської гімназії ім. Олега Романіва (Юрій Сташко, Олександр Вялих, Олег Цьох, Давид Бабух, Олександр Прощун, Юрій Хорташко, Андрій Пакулець, Влад Гнатюк) збирали продукти по селах, сортували, пакували їх та вантажили. Освятив машину та благословив хлопців в поїздку настоятель храму Вознесіння Господнього м. Сокаль, отець Володимир Жарський. Підприємець Олександр Іванов благополучно доставив гуманітарну допомогу бійцям за пунктом призначення, хоча поїздка була небезпечною: до першої лінії оборони, куди прямував автомобіль, його супроводжували два бетеери. Бійці дякували сокальцям за допомогу, бо без неї їм було б дуже сутужно. Військові зраділи, адже домашнього завжди приємно скуштувати. Дехто з сумом зізнався, що запахло домом, родиною. Їм приємно, що про них пам'ятають та стараються підтримувати не тільки добрим словом, але й справами. Вони одразу телефонували волонтерам "Народного слова", дякували за гостинці, приготовані сокальськими господинями, просили передати велике спасибі всім жителям району. Вдячні підприємцям й тим, хто доставив гуманітарні вантажі у зону проведення антитерористичної операції, часто наражаючись на небезпеку.

Ми ж усім бажаємо, щоб якнайшвидше на нашій землі запанував мир, щоб всі бійці повернулися в родини здоровими та неушкодженими. 

Василь МАЗУРАК, житель м. Сокаль.

 

 

 

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.