АТО

У Великомостівському Кінологічному навчальному центрі відбулось офіційне закриття Всеукраїнського вишколу «Джура-прикордонник 2018»

Вчора, 18 серпня, у Великомостівському Кінологічному навчальному центрі Державної прикордонної служби України відбулось офіційне закриття Всеукраїнського вишколу «Джура-прикордонник 2018». У заході взяли участь Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук, голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай, начальник Західного регіонального управління ДПСУ, генерал-майор Володимир Єгоров та інші. Під час урочистостей Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов вручив подяки за громадську активність та вклад у розвиток національно-патріотичного виховання. Серед нагороджених – методист Сокальського районного методкабінету, суддя вишколу Євген Матвіїв. Були також вручені грамоти та подяки Львівської ОДА та Державної прикордонної служби України.

Прапор вишколу передано представникові Одеської облдержадміністрації для продовження естафети та проведення Всеукраїнського вишколу «Джура-прикордонник 2019».

Як вже повідомлялося, метою вишколу є підготовка громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), «Джура-Прикордонник» спрямований на підготовку інструкторів-вихователів із різних областей з прикордонних районів України з метою організації та проведення на місцях національно-патріотичних та військово-спортивних ігор для молоді, у тому числі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») за додатковим напрямком «Джура-Прикордонник».

У Великомостівському Кінологічному навчальному центрі відбулось офіційне закриття Всеукраїнського вишколу «Джура-прикордонник 2018»

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.