АТО

За день на Арену Львів за допомогою звертаються до трьохсот тимчасово переміщених осіб. Це втричі менше ніж раніше

Потік внутрішньо переселених осіб на Львівщину зменшується, про це повідомила голова комісії з питань освіти і науки Львівської обласної ради, співкоординаторка Центру для прийняття та подальшої координації переселенців Іванна Герус в ефірі телеканалу “Перший Західний”.

«Раніше щоденно на Арену Львів прибувало понад тисячу осіб. Це були люди з різними потребами. Ми їм шукали житло та надавали допомогу харчами, розвозили на поселення вдень і вночі. Зараз за день на Арену Львів звертаються до трьохсот осіб», – зазначила депутатка та наголосила, що для перевезень переселених осіб використовуються закуплені за співфінансування обласної ради автобуси «школярики».

Для тимчасового перебування новоприбулих громадян на території центру координації «Арена Львів» розгорнуто спальні місця. Тут кожен має можливість відпочити, щоб визначитися чи залишатися на Львівщині, або ж вирушати в іншу область та за кордон.

За словами Іванни Герус, волонтери постійно формують групи охочих поселитися в населених пунктах Львівської області. Працівники центру координації постійно перебувають на зв’язку з органами місцевого самоврядування, організовано відвозять людей на поселення у громади.

«Ми організовані, працюємо єдиною командою та готові приймати та допомагати кожному, хто втікає від війни та шукає порятунку на Львівщині», – запевнила Іванна Герус.585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.