АТО

Тільки після ДНК-експертизи вдалося підтвердити загибель дрогобичанина Андрія Шевченка на Бахумутському напрямку

Під час виконання бойових завдань з захисту України від ворога, загинув 31-річний дрогобичанин Андрій Шевченко.

Сумну звістку повідомили у Дрогобицькій міській раді.

Андрій Шевченко народився 10 лютого 1992 року. Проживав у Дрогобичі. Закінчив ЗОШ №4 та ВПУ №19.

У 2018 році Андрій підписав контракт із Збройними Силами України та пішов працювати у ВЧ А-1108, де був водієм-хіміком. У 2021 році дрогобичанин звільнився зі служби. Та як тільки розпочалось повномасштабне вторгнення, він знову добровільно долучився до лав захисників України.

З лютого 2023 року Андрій виконував бойові завдання з захисту України у складі ВЧ А-4010. Перебував на Бахмутському напрямку фронту.

На жаль, 13 березня 2023 року, захисник загинув, гідно виконуючи свій військовий обов’язок. З того часу тривали довгі пошуки тіла, а згодом – ДНК-експертизи для підтвердження особи загиблого.

З рідних у Героя залишились батько, мама, дружина, син, сестра та бабуся.

Дрогобицька міська рада, її виконавчий комітет, міський голова Тарас Кучма та секретар ради Орест Каракевич висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті Героя – Андрія Шевченка.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи.

Прибуття траурного конвою з тілом загиблого захисника України очікують завтра. Зустріч відбудеться на Перехресті Героїв, після чого проведуть загальноміське прощання.

Чин похорону проведуть в церкві Віри, Надії, Любові та Софії, що на вулиці Козловського в Дрогобичі. Поховають Героя на Алеї слави.

Вічна пам’ять Герою!

Голос Сокальщини на GoogleNews