АТО

”Закликаю усіх долучатися до територіальної оборони Львівщини”, – Максим Козицький

Максим Козицький закликав мешканців Львівщини записуватися в ряди територіальної оборони.

Про це начальник Львівської обласної військової адміністрації повідомив на сьогоднішній пресконференції.

”Я дуже радий, що на території Львова та Львівського району потік бажаючих стати в лави добровольців територіальної оборони є значним, тому саме з центрального району жителі області повинні брати приклад та активно долучатися до охорони правопорядку регіону. Закликаю усіх долучатися до територіальної оборони Львівщини”, – сказав він.

Командир територіальної оборони Львівщини Валерій Курко додав, що від початку дії режим воєнного стану комплектування територіальної оборони Львівщини становить від 60 до 90% в залежності від пункту комплектування.

”Найпоширенішими причинами відмови у прийнятті в лави тероборони є: відсутність посад або наявність посад, які потребують спеціальної підготовки та відмова військовозобов’язаним громадянам”, – сказав командир тероборони Львівщини.

Також він зазначив, що з моменту введення військового стану розгорнули усі підрозділи сил територіальної оборони збройних сил України області. Усі військовослужбовці забезпечені особистою зброєю, одностроєм та гарячим трьохразовим харчуванням.

''Закликаю усіх долучатися до територіальної оборони Львівщини'', - Максим Козицький

''Закликаю усіх долучатися до територіальної оборони Львівщини'', - Максим Козицький

Голос Сокальщини на GoogleNews