АТО

Завтра Львів попрощається із захисником Андрієм Чайковським

Завтра, 5 грудня, Львів попрощається з військовослужбовцем Андрієм Чайковським, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Чин похорону Андрія Чайковського розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла у Львові (вул. Театральна, 11), об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі.

Біографічна довідка захисника

Андрій Чайковський (12.02.1973-28.11.2023). Львів’янин.

Навчався у Ліцеї №51 імені Івана Франка Львівської міської ради. Здобував освіту у колишньому Середньому професійно-технічному училищі №32.

Після завершення навчання проходив строкову військову службу у місті Золочів. Протягом 2014-2015 років виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Після повернення до цивільного життя працював вантажником у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Мізол».

Із перших днів повномасштабного вторгнення добровольцем став на захист Батьківщини до лав територіальної оборони. Боронив суверенітет держави у складі 103-ї окремої бригади територіальної оборони Сил територіальної оборони Збройних Сил України на Полтавщині, Сумщині, Харківщині, Донеччині та на території Запорізької області.

У Андрія Чайковського залишилися мама, дружина, 15-річний син та сестра.

Голос Сокальщини на GoogleNews