АТО

Завтра у Львові поховають захисника Дмитра Сливку

У понеділок, 26 лютого, у Львові поховають військовослужбовця Збройних Сил України Дмитра Сливку, який боронив країну від російських окупантів. Поховання відбудеться о 12:00 на Личаківському кладовищі.

Напередодні – у четвер, 22 лютого, громада Львова попрощалася з воїном Дмитром Сливкою: відбувся Чин похорону в Гарнізонному храмі та міська церемонія прощання на площі Ринок. Опісля тіло полеглого захисника повезли на кремацію у Київ. А вже завтра о 12:00 його прах поховають на Личаківському кладовищі у Львові.

Біографічна довідка захисника

Дмитро Сливка (19.08.1996-18.02.2024) Львів’янин.
Дмитро Сливка (19.08.1996-18.02.2024) Львів’янин.

Дмитро Сливка (19.08.1996-18.02.2024) Львів’янин.

Навчався у Ліцеї №18 Львівської міської ради. Здобув вищу освіту в Українському католицькому університеті та у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського.

Із 2018 року обіймав посаду ерготерапевта у відділенні Раннього втручання Львівського міського центру соціальних послуг та реабілітації «Джерело». Працював із сімʼями, які виховують дітей від народження до 4-х років. Мав хороші навички роботи із родинами, будував міцні і тривали стосунки із ними, що значно покращувало результати терапії. Знаходив підхід до кожної дитини. Також був у складі команди тренерів, що проводили навчання фахівців для ефективного надання послуг «раннього втручання».

Обожнював гори та активно займався спортом. За словами рідних, Дмитро Сливка був дуже впертим та наполегливим.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від російських окупантів. Боронив незалежність та територіальну цілісність держави у лавах 47-ї окремої механізованої бригади «Маґура» Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Дмитра Сливки залишилися тато, мама і дружина.

Голос Сокальщини на GoogleNews