Цікаво знати

Електронна черга – чудовий засіб задовольнити клієнта

Після того як потенціальний клієнт приходить в вашу компанію, він вимушений часто стояти в чергах. Цього важко запобігти, адже людей може бути багато, а на їх обслуговування іде час. Ніхто не має нічого проти черг, це не приємно, але з цим можна миритися. Не подобається вашим клієнтам те, що вони не знають свою позицію в черзі. Набагато легше чекати своєї черги, якщо ви знаєте хоч приблизно, коли вона прийде. Саме тому встановлення електронної черги буде вашим правильним рішенням. Це значною мірою підвищить якість ваших послуг і задовольняє клієнта повною мірою.

Чому електронна черга це так важливо

Після того як клієнт прийшов до вашого офісу, йому необхідно підійти до того чи іншого спеціаліста. Це дозволить вирішити всі його питання и надати якісну послугу. Проблема тільки в тому, що потрібний спеціаліст зайнятий, він працює з іншим клієнтом, котрий прийшов раніше. Потрібно дізнатися, хто останній стоїть в черзі до цього спеціаліста і стати за ним, але це дуже важко і не приємно. Тому встановлюється електронна черга, котра відкриває масу нових можливостей и робить послуги більш зручними.

На вході встановлюється термінал з сенсорним екраном, на якому зображена вся необхідна інформація. Людина може за декілька секунд знайти на екрані необхідного спеціаліста і натиснути на нього. Після цього термінал видасть листівку з певним номером. Над кожним спеціалістом встановлені невеликі екрані, котрі зображують номери. Якщо номер на екрані і вашій листівці збігається, можна підійти до спеціаліста для надання послуги. Це набагато зручніше і швидше, ніж запитувати про чергу у людей і чекати її на ногах.

Переваги електронної черги:

  1. Простий спосіб допомогти клієнту.
  2. Підтримується порядок в залі надання послуг.
  3. Людина більш задоволена вашою роботою.
  4. Контроль роботи кожного спеціаліста.
  5. Підвищена зручність надання послуги.

Потрібно розуміти, що електронна черга працює автоматично, тому налаштування їй не потрібні. Але необхідно встановлювати у себе в офісі тільки якісне обладнання, котре дійсно зможе підвищити якість надання послуг. Купуючи обладнання touch.ua ви отримуєте масу переваг. Найвища якість за оптимальну ціну являється саме тим, що ви так довго шукали. Встановивши такий термінал, ви значно підвищуєте якість і швидкість надання послуг, ви робите свій бізнес більш прибутковим і привертаєте увагу нових клієнтів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.